איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פרסום ושיווק - מיתוג ומיצוב - איך עושים מיתוג עסקי נכון?

איך עושים מיתוג עסקי נכון?


אם אתם רוצים לפתוח עסק, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות (אחרי שהחלטתם מה תמכרו ולמי) זה להפוך את העסק שלכם למותג. בוודאי בחרתם בתחום שיש בו הרבה תחרות, ולכן העסק שלכם לא יכול להיות כמו כל עסק צריך; הוא צריך לקבל פנים אחרות, מיוחדות, שיגרמו לו לבלוט בשטח.

הרבה אנשים לא עושים מיתוג עסקי או שהם עושים אותו לא נכון, וזו אחת הסיבות, אולי אפילו העיקרית, לכך שהעסקים שלהם כושלים והם צריכים להכריז על פשיטת רגל. אם כן, מיתוג הוא תהליך בסיסי וחשוב עבור כל עסק, אבל איך אפשר לעשות אותו בצורה הנכונה?

אתם מול המתחרים

כדי להצליח לייחד את עצמכם מול שאר העסקים המתחרים בכם, אתם צריכים מיתוג עסקי שיכלול מסרים אחרים אותם תוכלו לשדר לקהל היעד שלכם. אם אין מסרים אחרים, הדבר הבסיסי שאתם צריכים לעשות זה למצוא דרך אחרת להעביר את המסרים שכבר מאפיינים עסקים רבים אחרים. יש הרבה דרכים שבהן אפשר לשווק מוצר או רעיון אחד.

ההבדל בינכם לבין העסקים המתחרים צריך לבוא לידי ביטוי בכל מאפיין של העסק שלכם, כולל הלוגו ואתר האינטרנט, חלון התצוגה של החנות שלכם, השירות שאתם נותנים ללקוחות, העובדים שאתם מעסיקים וכן הלאה.

חידוד או הרחבת קהל היעד

מיתוג לעסקים צריך להתבסס גם על קהל היעד שלכם, ויכול להיות שקהל היעד שהגדרתם עבור העסק שלכם הוא מצומצם יתר על המידה או לחילופין רחב מדי. עליכם למצוא את קהל היעד שעבורו ישתלם לכם להשקיע במיתוג ובפרסום. כמו כן, יכול להיות שקהל היעד המתאים לעסק שלכם הוא אחר לגמרי- אם למשל אתם רוצים לפנות לצעירים, והקהל המתאים לכם הוא דווקא אנשים בגיל העמידה.

פרסום בפלטפורמות הנכונות

כחלק מתהליך של מיתוג לעסקים צריך לזהות את פלטפורמות הפרסום הנכונות, בהתאם לקהל היעד. אם למשל מדובר בצעירים, כדאי להשקיע בפרסום ברשתות חברתיות, ואם קהל היעד הוא מבוגר יותר, כדאי להשקיע בעיקר בפרסום בכלי התקשורת שקהל היעד הזה מרגיש איתו בנוח, למשל טלוויזיה ועיתונים.

ייעוץ וליווי של משרד פרסום מקצועי

בעזרת משרדי פרסום מקצועיים תוכלו להשיג את המיתוג הטוב ביותר לעסק שלכם. הם יבנו את המותג ואת קמפיין הפרסום לפי הדרישות שלכם, אך שימו לב להמלצות שהם נותנים לכם ונסו לא להיות מקובעים על משהו ספציפי.
מקורות

מיתוג עסקי


מאת: מיכל


תגיות: מיתוג לעסקים, מיתוג עסקי,
איך עושים מיתוג עסקי נכון?
  • rating: 2.6 based on 276 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports