איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אינטרנט - קידום ופרסום אתרים - איך להתקדם בגוגל בעזרת מאמרים?

איך להתקדם בגוגל בעזרת מאמרים?


קידום אתרים באתרי מאמרים
באתרי מאמרים שונים ברשת האינטרנט אפשר לפרסם כתבות בנושאים מגוונים. את התוכן כותבים כתבים פרסומיים, חברות שונות, וגם אנשים פרטיים. בדרך כלל מתבצע הפרסום בלי כל תשלום. ברוב הפעמים משמשות הכתבות למטרת הוספת ידע על מוצרים ושירותים, כאשר הן מספקות הפניות אל גורמים שונים, הנוגעים למשווק של המוצרים או למספק השירותים. על המפרסם לציין רק את שמו של המשווק, או בתוכן עצמו, או כחלק מהענקת הקרדיט לכותבי המאמרים.

המאמרים מהוות ערך שיווקי למפרסם בכמה אופנים
מאמרים המוסיפים מידע הכרחי על המוצרים, על דרך השימוש במוצר, או מספקים מידע על חברה או בית עסק, מושכים את הקוראים. הגולשים עלולים להיעשות גולשים נאמנים' שמחפשים באופן קבוע עוד מידע מאת אותו המפרסם, או שהגולשים עלולים להשיג תועלת ממאמר או כתבה יחידה המספקת להם את המידע המבוקש.

פרסום שם מפרסם המאמר בין אם בגוף התוכן עצמו, ובין אם על ידי קרדיטים בסוף המאמר, מדרבן את הגולשים לחפש תוצאות ספציפיות של המפרסם, ושל שירותים ומוצרים אחרים שהוא מספק. שהרי, כאשר הגולשים מקבלים מידע החשוב להם, או שהשירות או המוצר המוצע להם מספקים מידע חיוני, מתעוררת בהם ההתעניינות בעוד מאמרים בנושא.

למאמרים שמתפרסמים באתרים כאלה אפשר לקשר קישורים, המפנים באופן ישיר אל אתר הבית, אל דף נחיתה וגם לכל קישור אותו מבקש המפרסם לקדם. קישורים שמופיעים במאמר, נוגעים באופן מעשי לתוכן, ובצורה ניכרת וטבעית למבנה המאמר. המידע שמספקת הכתבה והקישורים המפנים לאתרים, הם הסיבה המשמעותית לקידום של האתר על ידי מאמרים אלה.

מאמרים של תוכן המופיעים באתרים עצמם, משמשים לשתי יעדים – הם מושכים קהל יעד אורגני, ומשמשים כחברות קידום אתרים לשם שיפור החזות האופטימלית של האתרים.

אתר מאמרים פרסומיים מעניקים מידע שחשוב לשם המטרות הפרסומיות של המפרסם. הם מספקים בית שיווקי לשם פירוט לגבי מוצר מסוים, הם מוסיפים ידע תדמיתי אודות החברה או בית העסק, והם מהווים תוכן איכותי לקוראים אורגניים, או לגולשים קבועים, שמרבים להתעדכן במידע חיוני, דרך האתר, אודות המוצרים המבוקשים על ידם.

חברות של קידום אתרים הן מומחיות ככל שזה נוגע לשיטות הפעולה ואמצעי הניפוי השונים של מנועי החיפוש, כאשר מאמרים משמשים כמקדמי אתרים לשזירת מילות מפתח רלוונטיות, אשר מקדמות את האתרים במנועי החיפוש ברשת.
מקורות

בלוג קידום אתרים שכדאי להכיר
מה זה קידום אתרים?
האם צריך בכלל קידום אתרים?


מאת: עמיר


תגיות: קידום אתרים, שיווק באינטרנט, בניית אתרים, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך מגיעים לבית חולים 10
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך להתקדם בגוגל בעזרת מאמרים?
  • rating: 2.7 based on 270 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports