איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אומנות - צילום ועריכה - איך לבחור סטודיו לצילומי הריון

איך לבחור סטודיו לצילומי הריון


חבילות צילום הריון יכולות להיות כל דבר מצילום הריון בפארק, חבילות צילום ב-100 ש"ח בבית של הצלם, חבילות צילום ב-200 ש"ח בבית של הלקוח, חבילות מפנקות ב-500 ש"ח שכוללות המון תכולה וגם בוק יוקרתי ב-1500 ש"ח בסטודיו יוקרתי.
אנסה לעשות קצת סדר בבלאגן ולנחות אתכם איך לבחור נכון סטודיו לצילום הריון.

אין ספק שמדובר בתקופה שאנחנו רוצים להנציח בצורה הכי טובה ולא כדאי להסתכן עם סטודיו מתחיל ולא מקצועי, אבל זה גם לא אומר שצריך לקחת משכנתא כדי לעשות קצת צילומים.

אני מאמינה שהדרך לבחור זה לפי הקריטריונים הנ"ל:
1. איכות התמונות
2. איפה מצטלמים?
3. שירותיות
4. חבילה
5. איבזור
6. וותק הצלמת

אפרט על כל אחד מן הקריטריונים:
1. איכות התמונות היא ללא ספק הקריטריון הכי חשוב במשוואה. בסופו של דבר זה מה שנשאר לכם גם אחרי ששכחתם איפה הצטלמתם ומה היה. אתם צריכים לסנן מבין כל הצלמים את הסטודיו שהתמונות שלו מדברות אליכם. תנסו בינתיים להיתעלם מן המחיר ולהתחבר לתמונות.

2. תבדקו איפה הצלמת מצלמת. האם זה בבית או בסטודיו מקצועי. בית מגביל מאוד את התמונות ואת החוויה ולכן תמיד כדאי ללכת לסטודיו מקצועי שמצלם לא בבית.

3. קשה להתרשם משירותיות אומנם חיפוש אחר המלצות על הצלמת וגם שיחה טלפונית יכולים לעזור לבנות את הרושם. בסופו של דבר, אתם רוצים לעבוד מול צלמת שירותית ונעימה. זה מאוד חשוב להמשך.

4. תסכלו מה כלול בחבילה ומה התשלום. תשאלו את עצכם מה אתם באמת צריכים ועל מה אפשר לוותר. אני הייתי מוותרת על אלבום דיגיטאלי ועושה אותו לבד כדי להוזיל את החבילה.

5. חשוב שהסטודיו יהיה מאובזר ברקעים ססגוניים, אביזרים לצילום וציוד צילום מקצועי. דרך מבחן טובה לבדוק את הנקודה הזו תהיה לשאול את הצלמת האם צריך להביא משהו מהבית. אם התשובה היא לא, הסטודיו מאובזר.

6. תשאלו על וותק הצלמת. כמה שנים בתחום זה כבר מספיק כדי לדעת לעשות את העבודה.
מקורות

צילום הריון


מאת: ליאורית


תגיות: צילום הריון,
54.92.170.149