איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - נדלן - איך רוכשים דירה בארצות הברית

איך רוכשים דירה בארצות הברית


רבים מכם ודאי נתקלו בדרך זו או אחרת בתופעה של קניית דירות בארצות הברית. בין אם זה דרך פרסומות באינטרנט, דרך חברים, או בעיתונים – התופעה הזאת הולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. המחירים הזולים של דירות בארצות הברית, יוקר המחייה בארץ והרצון להשקעה בטוחה מהווים גורמי מפתח בהחלטת רבים ללכת לכיוון השקעה מעבר לים. השקעות בנדל"ן בחו"ל בכלל, ובארצות הברית בכלל, הפך לתחום הטומן בחובו ביטחון כלכלי והצלחה מרבית. רבים טוענים כי מה שגרם למחירי הדירות, אפילו באזורים המבוקשים ביותר בארצות הברית, לרדת בשיעור גבוה של עשרות אחוזים הוא המשבר הפיננסי והתמוטטות שוק המשכנתאות. במצב כזה ההזדמנויות לרכוש דירות במיקומים אטרקטיביים אשר יכפילו את הרווח שלהם בתוך כמה שנים עולות. יחד עם זאת, מדובר בתחום הכולל בתוכו סיכונים רבים, ולכן לפני ביצוע ההחלטה, מומלץ לעשות עבודת הכנה יסודית ולהיוועץ עם מומחים בתחום.

 

טיפים חשובים

ראשית, מומלץ וחשוב מאוד לנסוע ולראות את הנכס במו עיניכם! רבים טועים לחשוב כי קנייה יכולה להתבצע גם דרך האינטרנט ובאמצעות שלל האמצעים הטכנולוגיים אשר עומדים לרשותנו כיום. אך כולם יודעים שבתחום הנדל"ן לא כל מה שנראה טוב מבחוץ נראה כך גם מבפנים, ולא כל מה שמוכרים לכם דרך המסך הוא אכן כך. לכן, אל תמהרו לקנות כל מה שנראה לכם ממבט ראשון כהשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות, ובדקו את הנכס שלכם היטב. כחלק מהבדיקה היסודית שתעשו, מומלץ לבדוק את הצפי להחזר ההשקעה ולרווח מהעסקה.

 

כבכל עסקת נדל"ן, הציפייה היא תמיד להרוויח יותר מסכום ההשקעה, ולכן כדאי שתבדקו היטב האם הנכס שאתם עומדים לרכוש יניב הכנסות בגובה שיעלו על הסכום שהוצאתם, וכמובן בכמה זמן.

יש את אלו שיגידו שגם אם מדובר בנכס שיחזיר את הסכום שהושקע תוך זמן רב, הוא בכל זאת השקעה כדאית. וכאן כבר מדובר בתקציב, ביכולת הכלכלית שלכם ועוד. דבר נוסף שכדאי מאוד לבדוק הוא כמובן מצב הנכס, והאם תידרשו להשקיע סכום נוסף בגין תיקונים ושיפוצים. אם הנכס במצב כזה שהוא דורש מכם הוצאות גבוהות אשר חורגות מתקציבכם,

 

אולי כדאי לשקול את העסקה שנית. שיקול נוסף ובהחלט אחד השיקולים החשובים עבור כל אחד, בין אם הוא רוכש, משכיר, או שוכר דירה – הוא המיקום והסביבה. לפני שאתם מחליטים היכן לרכוש דירה בדקו היטב את האזור שבו היא ממוקמת, העיר ואופייה, השכונה, המצב הסוציו אקונומי בעיר, האם האוכלוסייה בה קבועה ויציבה או מתחלפת ועוד. גורמים אלו חשובים ביותר מאחר שהם קובעים את גובה שכר הדירה, אופי הדיירים ואת עתידו של הנכס שלכם.

 

לאחר הרכישה

לאחר שחיפשתם, בדקתם וראיתם – ביצעתם את ההחלטה וכעת יש לכם דירה. בהחלט מדובר ברגע משמח אך לא בכך תם העניין. גורמים נוספים שכדאי לחשוב עליהם לאחר הרכישה יכולים להיות בעלי חשיבות בנוגע לאופן שבו תיראה התקופה הקרובה עבורכם. ראשית, בדקו היטב אילו שוכרים אתם מכניסים לדירתכם. שוכר רע עלול לעלות לכם בהוצאות רבות ומיותרות. כפועל יוצא מכך חשוב מאוד לדעת כיצד להתנהל מול השוכרים, להיות זמינים עבורם וכן לטפל במידת האפשר במה שצריך בדירה. כמו כן הקפידו להחזיק בכל האישורים הנדרשים מבחינה חוקית. 
מקורות

נכסים מניבים למכירה
פורטל הנדלן Nadlanguide
מס רכישה


מאת: שחף


תגיות: נדלן , נדלן בארה"ב ,

מדריכים קשורים:

איך לבחון הזדמנות השקעה בנדלן
איך דירות השקעה ישלמו את הדיור המוגן ? - מדריך לרכישת דירה
איך מחפשים נדלן בחול ?
איך רוכשים דירה בארצות הברית
  • rating: 2.9 based on 286 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports