איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - בית וגן כללי - איך לבחור פינת ישיבה לגינה

איך לבחור פינת ישיבה לגינה


איך לבחור פינת ישיבה לגינה

גן הוא מקום המשרה נחת ומאפשר להתמזג עם הטבע, כדי להירגע עם ספר, כדי ליהנות מארוחה ולהתרועע עם חברים.  כל זה נעשה תוך כדי הישיבה.  לכן על כל בעל גינה פרטית לבחור את פינת הישיבה שהכי תתאים לו. במאמר זה נציג מספר טיפים לבחירת פינת הישיבה האופטימלית בשבילך:

איך אתה משתמש בגינה שלך וכמה זמן אתה מבלה בה יעזור לקבוע איזה סוג של פינת ישיבה  הטובה ביותר עבורך. הגינה שלך כנראה משרתת מספר מטרות.  אולי אתה משתמש בחלל המרפסת או הגינה כמו "חדר" לסעודה באוויר פתוח,  מקום לילדים לשחק או מקלט פרטי שיעזרו לך להירגע אחרי יום עבודה עמוס. יש אפשרויות ישיבה לכל אחת מפעילויות אלה. השיקולים המעשיים שיש לבצע בעת בחירת פינת הישיבה הן:  כיסאות אוכל צריכים להתאים לשולחן ולהיכנס מתחתיו, ספסל לילדים צריך להיות נמוך על הקרקע כמו פינת זולה כך שיוכלו לשבת בנוח, פרמטר נוסף הוא החומר ממנו עשויה פינת הישיבה וצריך להתאים לאקלים הישראלי,כמובן שעץ או מתכת הם המומלצים ביותר לעומת הפלסטיק הזול שמתכלה מהר עם הזמן.

כמובן שלא כל ספסל או פינת ישיבה הוא רק למטרת ישיבה.  לפעמים מושב או ספסל הוא בשביל אלמנט עיצובי ולא משרת פונקציה אחרת. אין לזלזל באלמנט של הומור משונה, כיסא מוזר יכול להיות רהיט שהופך את הגן לבלתי נשכח. בשנים האחרונות ריהוט גן הפך לאלמנט עיצובי יותר מאשר סיפוק פתרונות ישיבה כמו שהיה בעבר לכן יש צורך לשלב בין השניים, גם עיצוב וגם נוחות למראה מושלם.

בחירת המיקום של פינת הישיבה הוא אחד הדברים המרכזיים.
איפה למקם את פינת הישיבה חשובה כמו פינת הישיבה ולעיתים אף יותר מזה.
יש לבחור מקום ישיבה בו ניתן ליהנות מנוף אהוב של הגינה שלך.  יש  למקם מושב ליד תכונת מים, כך שתוכל ליהנות מהמראות והקולות של מערכת אקולוגית שלא כמו בכל מקום אחר בגן.  מקם את פינת הישיבה ליד ברביקיו או מנגל שיהיה ניתן להגיש מיד לשולחן

יש להימנע משתילת עצים או עציצים ליד פינת הישיבה על מנת לא למשוך חרקים. בנוסף יש לבחור את החומר ממנו עשויה פינת הישיבה כך שיתאים לאקלים הישראלי ולא יתכלה לאחר שנה. במידה ורוכשים פינת ישיבה לגינה מעץ מלא כמו פינת זולה מעץ ניתן לשמור עליה לאורך שנים במידה ומתחזקים אותה כראוי ומשמנים בלכה אחת לחצי שנה העץ נשמר לאורך שנים ומה שנשאר הוא רק להחליף את הריפודים.




מקורות

פינת ישיבה הטובה ביותר
פינת זולה מעץ
רהיטים לגינה מעץ


מאת: אדיר


תגיות: פינת ישיבה לגינה, ריהוט גן מעץ מלא, פינת זולה מעץ לגינה,




איך לבחור פינת ישיבה לגינה
  • rating: 2.8 based on 245 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports