איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - דיאטה ותזונה - תרופות ועזרים לדיאטה - איך לזהות את דיאטת הפטל המקורית

איך לזהות את דיאטת הפטל המקורית


איך עובדים הקטונים המצויים בפטל האדום?

בפרי הפטל האדום נמצאים מרכיבים הנקראים קטונים. אלו חומרים מיוחדים האחראים על ריחו הרענן והמתקתק של הפתק. הקטונים הם חומרים פנולים אשר גורמים להרזיה, אך לא רק, כאשר הם מרוכזים בכמוסות, הם מסייעים בחיטוי וניקוי הגוף. הפנולים הם חומר טבעי, עוצמתי מאוד הקיים גם בשמנים המחזקים את המערכת החיסונית. בתעשיית המזון כבר שנים שמוסיפים קטונים מפטל אדום למוצרים שונים כדי לתת להם ניחוח מיוחד וארומה פירותית. 


כאשר חוקרים גילו במחקרים על עכברי מעבדה כי גם בדיאטה עשירה בשומנים הקטונים מונעים עליה במשקל, חלה תפנית בתחומי השימוש בחומר. הירידה במשקל נובעת משינוי מטבוליזם השומנים וחומצות השומן בגוף, אשר גורמים הקטונים. בעולם מכונים את הקטונים שורפי השומנים. ולכן, דיאטת פטל, נקראת גם דיאטת שריפת השומנים.

הטיפול המושלם להשמנה

החיפוש אחר חומרים ומוצרים חדשים אשר יטפלו בשומנים עודפים הגוף הוא חיפוש קבוע ומייאש, בעלי מקצוע מתחום האימון והספורט ממליצים על תוסף קטונים מפטל אדום. הם טוענים כי הקטונים הם חומרים טבעיים המגיעים מפירות, ועל כן אין בהם כל חשש לנזק גופני. עוד טוענים, כי מחקרים הראו כיצד מפרקים הקטונים שומנים תוך תאיים. הקטונים מעוררים בגוף הורמון  (בשם אדיפונקטין) שלאדם רזה יש באופן טבעי הרבה ממנו. וכך, גם אנשים בעלי נטייה להשמנה, בעזרת הקטונים, מקבלים חיזוק של הורמון וגופם הופך לגוף עם מטבוליזם של אדם רזה. כך הוסבר בתוכניתו של דוקטור אוז, הנחשב גורו ומוביל בכל תחום הדיאטה בארה"ב. במחקרים שנערכו על בעלי חיים נמצא כי הקטונים שבפטל האדום מקטינים את רמות השומן גם בתאי הכבד. הקטונים מגבירים את יכולתו של הגוף להפטר משומן ולפרקו בתהליך המטבולי הרגיל.

עדויות של אנשים שניסו את הדיאטה

אנשים הנטלו כמוסות דיאטת פטל, מעידים כי הורידו בזמן קצר מספר נאה של קילוגרמים. בנוסף, נרשם כי הכדורים אינם גורמים לעצבנות ואנרגיות מיותרות כמו כדורי דיאטה מלאכותיים המשפיעים לרעה על אנרגיית הגוף ועל הרוגע הטבעי של האדם הנוטל אותם.

מה אומרים המחקרים

מחקרים שנעשו בשנת 2010 על קטונים מפטל אדום הראו כי עכברים שקבלו 5%  מכמות הקלוריות היומיות שלהם בצורת קטונים ירדו במשקל וכן כי ההורמון נוראדרנלין פעלאצלהם בצורה טובה יותר ולכן שריפת קלוריות ושומנים הייתה אפקטיבית יותר. מחקר משנת 2005 שנעשה גם הוא על עכברים הראה ירידה ברמות השומנים בדם. בנוסף נמצא כי  הקטונים מעלים את הורמון האדיפונקטין (הורמון שמשפר את חילוף החומרים), משפיעים לטובה על רגישות לאינסולין ומפחיתים רמות סוכר. ככל שידוע לנו לא בוצעו מחקרים על בני אדם אך קיימות כבר עדויות של אנשים רבים, המעידים כי הם מפחיתים במשקל עם תוספי תזונה של קטונים מפטל אדום. 
מקורות

דיאטת הפטל המקורית


מאת:


תגיות: דיאטת פטל אדום, פטל קטון, הדיאטה של ד,

מדריכים קשורים:

איך ואיפה להזמין דיאטת פטל ?
איך דיאטת פטל קטון מסייעת לירידה במשקל?
איך לזהות את דיאטת הפטל המקורית
  • rating: 2.4 based on 319 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports