איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - דיאטה ותזונה - תרופות ועזרים לדיאטה - איך דיאטת פטל קטון מסייעת לירידה במשקל?

איך דיאטת פטל קטון מסייעת לירידה במשקל?


דיאטת פטל - להכניס את השומנים למתח

יחסי האיבה והשנאה שבין האדם למאזני השקילה שלו הם ידועים ואינם מוגבלים לאזור, דת, גזע או מין. הרגע שבו נדרש או מבקש אדם לעלות על המשקל, על מנת לדעת מה משקלו ותחת איזו קטגוריית משקל אפשר לשייך אותו, הוא אחד הרגעים הקשים ביותר ובאופן מפליא, ישנם הרבה אנשים שכולנו מגדירים כיפים, רזים, חטובים או סקסיים שדווקא בשל כך חוששים מלשקול את עצמם ולגלות כמה גרמים מיותרים על גופם.

המרדף אחר הדיאטה המושלמת, זו שגם תאפשר לנו לאכול מה שנרצה וגם תאפשר לנו לרזות ולשמור על מסת משקל גוף תקין ורצוי, הוא מרדף בעל היסטוריה ארוכה בשנים וככל הידוע לנו, גם בעל עתיד ארוך מאוד בשנים, למרות שמדי כמה שנים צצה לה טכניקה המוגדרת כמהפכנית, פורצת גבולות, פנטסטית, כזו שתאפשר לאכול את המאכלים השמנים ביותר ולהישאר דקיקים כקנה סוף נע ונד ברוח הקרירה.

הרבה שיטות והרבה דיאטות עלו וירדו, צצו ונעלמו, אך נדמה כי הטכניקה החדשה, זו הנקראת דיאטת פטל, באמת הצליחה היכן שאחרות נכשלו ובאמת מצאה את הנתיב המושלם ביותר לאיזון שבין הצורך שבהעלמת שומנים מיותרים מהגוף לבין הצורך לשמור על אורח חיים בריא, מאוזן ושגרתי ככל הניתן, מבלי להזדקק לצעדים קיצוניים מדי, לשינויים גדולים מדי ולדרישות פיזיות ומנטאליות קשות מדי. באמצעות כדורי דיאטת פטל, המכונים, במקומות מסוימים, "שורפי שומן בבקבוק", מצליח הגוף להתמודד גם אם תאי שומן קשים לפירוק, גם עם מצבורי שומן הנערמים במקומות בעייתיים בגוף וגם עם תהליכי חילוף חומרים שמתקשים לעמוד בקצב הנדרש מהם. הרכיבים הנמצאים בתוך כדורי הדיאטה נמצאו אפקטיביים מאוד, בכל מחקר מדעי ואמפירי שנערך, בשיפור תהליכים אלו ובחיזוק אלמנטים נוספים הנדרשים בעת תהליכי ירידה במשקל והרזיה מאוזנים ובריאים.

למעשה, יודע כל אדם המתמודד עם משקל עודף, השמנה נובעת לא רק מאכילה מרובה מדי אלא גם, ובעיקר, מחוסר יכולת פיזית של המערכת המטבולית להתמודד עם מרכיבי המזון, ואת חוסר היכולת הזו דיאטת פטל פותרת ביעילות, בקלות ובמהירות.

 

 

 

 
מקורות

דיאטת פטל


מאת:


תגיות: דיאטה, פטל קטון, דיאטת פטל קטון, הרזיה,

מדריכים קשורים:

איך ואיפה להזמין דיאטת פטל ?
איך לעשות דיאטת ניקוי רעלים ?
איך לרדת במשקל בלי לעשות דיאטה - פרק ראשון
איך להוריד 1-2 ק"ג בשבוע
איך לרדת במשקל
איך להוריד את הכרס
איך להוריד במשקל בעזרת קפה ירוק ?
איך לחטב את הגוף ולעשות דיאטה נכונה?
איך אפשר לטפל בצרבת באופן תזונתי
אין מחשבים BMI
איך דיאטת פטל קטון מסייעת לירידה במשקל?
  • rating: 2.8 based on 313 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports