איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - מחשבים כללי - איך לזהות מפתחי אפליקציות מקצועיים?

איך לזהות מפתחי אפליקציות מקצועיים?


איך לזהות מפתחי אפליקציות מקצועיים?

זקוקים לאפליקציית מובייל? מחפשים מפתח אפליקציות? לא בטוחים מה מגדיר מפתחי אפליקציות מקצועיים? אכן לא חסרים כיום מפתחי אפליקציות וחברות פיתוח, אולי דווקא בגלל זה קשה לפעמים לבחור את הטובים ביותר וחשוב לדעת לזהות מקצועיות בתחום לפני שבוחרים מול מי לעבוד ולפתח את האפליקציה שלכם.

מפתח טוב הוא גם מתכנת

פיתוח אפליקציות הוא תחום רחב שכולל לא מעט אנשי מקצוע החל ממתכנתים ועד אנימטורים. תפקידו של המפתח הוא להיות 'מנהל הפרויקט' שאחראי על יצירתה הכוללת של האפליקציה. למרות שלשם כך הוא לא חייב להיות מתכנת אך בהחלט מדובר ביתרון גדול מאוד. התכנות הוא כתיבת האפליקציה, לב ליבה והוא זה שקובע את איכותה התפעולית. מפתח שהוא גם מתכנת ידע לכוון את המתכנתים, לפתור בעיות (אפילו למנוע אותן מראש) ובאופן כללי להבין טוב יותר את האפשרויות הקיימות והמגבלות של כל סוג אפליקציה ופלטפורמה.

ניסיון בפיתוח

אין תחליף לניסיון בתחום זה, מפתח חסר ניסיון עשוי לעשות טעויות שיגרמו לבזבוז זמן ואפילו כסף. עם כל הכוונות הטובות ביותר, כאשר עובדים מול מפתח אפליקציות לא מנוסה סביר להניח שנסבול מעיכובים, תיקון תקלות מרובות, הכוונה לא נכונה וכדומה. הניסיון בהחלט עושה את ההבדל כאן.

היכרות עם עולם השיווק

פיתוח אפליקציות הוא הרבה יותר מאשר עיצובן או כתיבת הקוד שלהן. על המפתח לראות את 'התמונה הגדולה' ולדעת לכוון את האפליקציה גם לאור מטרות שיווקיות. עליו להכיר היטב את עולם השיווק במובייל, את דרכי השיווק לקהלים שונים ודוברי שפות שונות, להיות 'עם היד על הדופק' ולדעת לזהות את הטרנדים החמים בתחום וכו'. אפליקציה עסקית שלא נבנית תוך שילוב מחשבה שיווקית לא תצליח.

מתן פתרונות

מפתח מקצועי, מנוסה, בעל ראייה שיווקית ותכנית גם יחד ידע להציע לכם פתרונות יצירתיים. אין לכם תקציב גדול? המפתח ידע להוזיל את האפליקציה, האנימציה לא מתאימה לקהל היעד? המפתח ידע להנחות את המעצב והאנימטור, האפליקציה פועלת לאט מידי? המפתח ידע מה לעשות ואיך להנחות את המתכנת וכן הלאה. כאמור, אין תחליף לניסיון ורק בעלי ניסיון ידעו לתת פתרונות יצירתיים ומהירים.
מקורות

מפתחי אפליקציות


מאת: דנה חובב


תגיות: מפתחי אפליקציות ,
איך לזהות מפתחי אפליקציות מקצועיים?
  • rating: 2.8 based on 308 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports