איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - תחבורה - דו גלגלי - איך לשמור על בטיחות בנסיעה על קורקינט חשמלי

איך לשמור על בטיחות בנסיעה על קורקינט חשמלי


איך לשמור על בטיחות בנסיעה על קורקינט חשמלי

הקורקינט החשמלי הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בישראל היום. עם קורקינט חשמלי ניתן להגיע בקלות ובמהירות (יחסית) לכל מקום בתוך העיר ללא טיפת דלק. מדובר בכלי רכב חשמלי מעולה, אמין וידידותי לסביבה. אך בדיוק כמו כל כלי רכב אחר כדי ליהנות מהקורקינט שלכם חייבים לשמור על בטיחות. 

קורקינט חשמלי בטיחותי – צעד ראשון לשמירה על בטיחות בנסיעה

לפני שמתחילים לנסוע על קורקינט חשמלי צריך כמובן לרכוש אחד. כשרוכשים קורקינט חשמלי העדיפות הראשונה חייבת להיות בטיחות. העדיפו קורקינטים העומדים בדרישות הייבוא כלומר: משקל מתחת ל-12 ק"ג, מהירות של עד 12 קמ"ש והספק מנוע של עולה על 100W. יש לציין כי רכישה של קורקינטים שנתוניהם גבוהים יותר חוקית, הייבוא בלבד אסור. מצאו ספק/ייבואן/יצרן אמין, מוכר וכזה שלא מהסס לענות על כל השאלות שלכם לגבי הקורקינט, בחרו קורקינט בעל מנגנוני בטיחות מתקדמים (דגש על בלמים איכותיים) ואישורים רלוונטיים.

קסדה חובה!

קורקינט חשמלי אמנם לא נחשב לכלי מהיר מאוד או מסוכן, אך חבישת קסדה לשמירה על הנוסע במקרה של תאונה חיונית. מכיוון שמדובר בכלי קל בו הרוכב אינו מוגן על ידי שכבות מתכת כמו במכונית, פגיעה או נפילה עלולה בהחלט לגרום לפציעה. חבישת קסדה היא הדרך הטובה ביותר לוודא שלא יגרם נזק לראשו של הרוכב. רוצים לשמור טוב יותר על בטיחות? תוכלו לשלב גם מגני בירכיים /או מרפקים בדיוק כמו רוכבי אופניים.

שמירה על כללי התנועה

קורקינט חשמלי אינו נחשב ככלי רכב ממונע על פי החוק, הוא מסווג תחת ההגדרה של כלי רכב חשמלי קל בדומה לקלועיות וסגווי. ככלי רכב חשמלי קל, הקורקינט אינו דרוש רישיון נהיגה או רישוי ואין חובה לבטח אותו או את הרוכב. עם זאת, גם על כלי רכב חשמליים קלים לציית לחוקי התנועה הרלוונטיים להם. בדיוק כמו הולך רגל, על רוכב הקורקינט להישאר על המדרכה ולא לנסוע על הכביש. הנסיעה על הכביש מותרת רק במעבר בין מדרכות או כאשר המדרכה חסומה. יש לציית לרמזורים במעברי חציה וכמובן לא לחצות שלא במעבר חציה.
מקורות

קורקינט חשמלי


מאת: שירה


תגיות: קורקינט חשמלי, קורקינט ,
איך לשמור על בטיחות בנסיעה על קורקינט חשמלי
  • rating: 2.8 based on 329 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports