איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יופי ואסתטיקה - אסתטיקה כללי - איך מסירים קעקועים?

איך מסירים קעקועים?עשיתם בעברכם קעקוע? רבים סבורים כי קעקוע יישאר על הגוף לנצח למעשה. כשהם עושים זאת, הם מתעלמים מכך שקיימות כיום שיטות מגוונות להסרת קעקועים, כל אחת עם יתרונות משלה. אנחנו נתייחס כאן לשיטות המרכזיות בהן נעשה שימוש כיום.

הסרת קעקועים בלייזר

הלייזר, מיותר לציין, מהווה שחקן מרכזי בשדה המשחק הרפואי כבר שנים. לא מפתיע, לכן, כי הוא נרתם עם הזמן גם להסרת הקעקועים. כך, קרני הלייזר, המגיעות בגוונים שונים, מפרקות למעשה את הפיגמנטים באזור הקעקוע, ומביאות להסרה של הקעקוע.

יש לציין כי שיטה זו מצריכה לרוב מספר טיפולים, שאורך כל אחד מהם כרבע שעה, ללא כאבים ממשיים. היא יעילה ברוב המקרים, אך לא בכולם.

שיוף עור

שיטה פופולארית נוספת להסרת קעקועים מבוססת על שיופו של העור. במהלך טיפול זה, מקדחה ייעודית, באמצעות נייר לטש עדין, תביא להסרת השכבות העליונות של העור.

שיטה זו מצריכה מספר טיפולים עוקבים. עם זאת, היא נחשבת ליעילה פחות מזו הקודמת, בעיקר ביחס לקעקועים גדולים מחומר איכותי. במצב הזה, עלולות להישאר צלקות על גבי העור.

ניתוח כירורגי

הדרך המרכזית השלישית להסרת קעקועים היא ניתוח כירורגי. זהו ניתוח המתבצע בהרדמה מקומית, ובו כורתים למעשה את הקעקוע מהעור. השלב הבא, שישלים את התמונה, הוא תפירת העור.

טיפול זה נעשה באופן חד פעמי, והוא אידיאלי במיוחד לקעקועים קטנים, הנמצאים במקומות מוצנעים יחסית. זאת מכיוון שלא ניתן להימנע מצלקות.מקורות

קעקוע על קעקוע - cover up
איך מעלימים קעקוע?
הסרת קעקועים ללא צלקות


מאת: אומדיה


תגיות: קעקוע, קעקועים, הסרת קעקועים,
איך מסירים קעקועים?
  • rating: 2.8 based on 359 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports