איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יופי ואסתטיקה - קוסמטיקה - איך מבצעים מילוי קמטים?

איך מבצעים מילוי קמטים?


במשך השנים עובר עורנו שינויים רבים, השינוי המהותי ניכר כאשר אנו מתקרבים לגיל 40, אז, יכולים אנו בקלות להבחין בקמטים שצצים אט אט בעור הפנים. הקמטים נובעים ממספר סיבות, כאשר הסיבה העיקרית היא הגיל, והזדקנות העור, ונוספים על כך גורמים גנטיים, נזקי שמש, בעיות בעור, שימוש בתרופות וכו'.


כיום, כאשר הטיפול בקמטים הפך לטיפול נפוץ מאד, אנו לא חייבים להשלים עם השינויים החלים בעורנו. באמצעות טיפולים פשוטים ניתן לפתור את הבעיה, להראות ולהרגיש רעננים וצעירים יותר במספר שנים.

כיום, קיימים הטיפולים הפופולארים ביותר להעלמת קמטים מתבצעים באמצעות הזרקות של חומרי מילוי לאזור הקמט. הליך זה אינו דורש הרדמה או התערבות כירורגית ומסתכם בטיפול קל, קצר ויעיל ללא הרדמה, ללא חתכים או כאבים, וללא תהליך החלמה וללא סיכונים, ובד"כ גם ללא תופעות לוואי.
 
כיום קיימים בישראל מספר חומרים המשמשים  למילוי קמטים ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי ומינהל המזון והתרופות האמריקאי, תוצאות הטיפול ניכרות מיד לאחר הטיפול ונשארות למשך מספר חודשים או לעיתים באופן קבוע.
בואו נכיר את חומרי המילוי

חומצה היאלורונית

 

החומצה ההיאלורונית היא החומר הפופולארי ביותר למילוי קמטים זאת משום שחומר זה הינו הקרוב ביותר לחומר הטבעי המצוי בגופנו ועל כן גופנו יכול לקבלו ללא תופעות לוואי.
החומר מגיע בצורת ג'ל שקוף  ברמות סמיכות שונות ומתאים למילוי קמטים או מילוי והענקת נפח באזורים שונים (כגון שפתיים).


מילוי קמטים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית מעניק למטופל תוצאה לטווח של 9-12 חודשים. החומר נספג בגוף והתוצאות נעלמות בהדרגה. לאחר מכן ניתן לחזור שוב על הטיפול על מנת לשמר את התוצאות. הזרקת החומר מתבצעת לאזור הקמט. החומצה ההיאלורונית מעודדת ייצור קולגן, מעניקה לעור נפח, לחות, מיצוק, מראה רענן וצעיר.  

קיימים מספר חומרים המבוססים על חומצה היאלורונית ומופצים על ידי חברות שונות כגון רסטילן, ג'ובידרם וכו'.


רדיאס


הרדיאס הינו חומר למילוי קמטים המכיל סידן. בחומר הרדיאס משתמשים למילוי קמטים עמוקים יותר מאחר ותוצאותיו נשמרות לזמן ארוך יותר מאשר תוצאות הטיפול בחומצה היאלורונית, (למשך 12-18 חודשים) אך החסרון של הטיפול ברדיאס הינו כי קיים סיכון שהזרקת החומר עלולה לגרום להיווצרות גושי סידן באזור הקמט. הרדיאס אינו מומלץ לשימוש בקמטים רדודים או לעיבוי שפתיים למשל.
 
סיליקון

בעבר הרבו להשתמש בחומר הסיליקון (הנוזלי) למילוי נפחים. הסיליקון נחשב לחומר אשר תוצאותיו מתקבעות באזור הטיפול ונשמרות באופן קבוע. אך בשנים האחרונות, בעקבות מחקרים ובעקבות דיווחים של מטופלים, הסתבר כי הסיליקון גורם להיווצרות גבשושיות שעלולות לנדוד מאזור ההזרקה לאזורים אחרים, הסתבר כי החומר יכול להוות סכנה לבריאות ועלול להביא למצב של התערבות כירורגית כדי  לטפל בגבשושיות.
כיום לא משתמשים בסיליקון למרות היותו הטיפול הזול ביותר.

ארטיפיל

הארטיפיל הינו חומר מילוי אשר תוצאותיו נשמרות באופן קבוע. החומר מגיע בצורת ג'ל  המורכב מפולימטילמטקרילייט ומחומרים מלאכותיים נוספים. הארטיפל משמש בעיקר למילוי הקמטים שבאזור שבין האף לפה, אך גם בהזרקת חומר זה קיים סיכון להיווצרות גושים אך בשונה מן הסיליקון, ניתן לטפל בהם ללא התערבות כירורגית. החומר אושר לשימוש על ידי ה – FDA  ותופעות הלוואי בעקבות השימוש בו מינימליות.

 

ביו-אלקמיד למילוי קמטים

ביואלקמיד משמש בעיקר למילוי נפחים לחולי איידס ואינו אושר לשימוש לצרכים קוסמטיים. הטיפול בחומר זה מביא לתוצאות קבועות אך גם הוא עלול לגרום להיווצרות גבשושיות שהטיפול בהם ידרוש יתערבות כירורגית.

לסיכום:


החומר הבטוח ביותר למילוי קמטים הינו החומצה ההיאלורונית בגירסותיה השונות. החומצה ההיאלורונית אמנם לא מעניקה תוצאות קבועות אך היא החומר הקרוב ביותר לחומרים הטבעיים המצויים בגופנו ולכן תופעות הלוואי העלולות להיגרם כתוצאה משימוש בחומר הינן מינימליות.

 


מאת: אילנה


תגיות: מילוי קמטים, בוטוקס,

מדריכים קשורים:

איך מזריקים בוטוקס
איך ממלאים קמטים בעזרת לבוטוקס ?
איך להסיר קמטים בלייזר ?
איך מטפלים בבוטוקס באזור העיניים ?
איך למלא קמטים בעזרת שומן עצמי
איך בוטוקס מטפל בקמטים ?
איך עובדים טיפולי בוטוקס?
איך לטפל בקמטים
איך מבצעים מילוי קמטים?
  • rating: 2.7 based on 351 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports