איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - רוחניות - אסטרולוגיה - איך להתשמש נכון במדע אסטרולוגיה

איך להתשמש נכון במדע אסטרולוגיה


העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים: אלו שמאמינים בכל ליבם באסטרולוגיה ואלו שחושבים שמדובר בשטות מוחלטת. כך או כך, שני הסוגים של האנשים הללו לא יכולים לדפדף בעיתון בלי לעצור במדור של הורוסוקופ יומי או שבועי ולעיין במה שנכתב על בני המזל שלהם. גם אם הם עושים זאת רק לשם השעשוע, הרי שיש משהו שמאוד מושך בתחום של הורוסקופ ואסטרולוגיה. אבל מרבית האנשים ממש לא מבינים בתחום, ועל כן עלולים לטעות ולהבין דברים בצורה אחרת מכוונת האסטרולוג. לכן, לפני שניגשים לקרוא טורי הורוסקופ ומדורי אסטרולוגיה, מומלץ לערוך היכרות עם כמה וכמה מושגים בסיסיים וחשובים.

מה זה אסטרולוגיה?

התרגום המילולי של אסטרולוגיה הוא המדע של הכוכבים והמזלות. עוד לפני שממש קראו לכך בשם, לפני אלפי שנים, המדענים והחכמים של אותה התקופה התבוננו בשמיים וזיהו שתים עשרה קבוצות של כוכבים. כאשר הם התבוננו היטב, הם הבחינו כי כל קבוצה של כוכבים מסודרת בצורה מסוימת, ולכל קבוצה של כוכבים קראו על שם הצורה בה היא מסודרת. כך נולדו המזלות השונים: טלה, שור, תאומים, סרטן, אריה, בתולה, מאזניים, עקרב, קשת גדי, דלי ודגים. הסדר שלהם קבוע ואינו משתנה. כל מזל מתייחס לתקופה מסוימת בשנה, וכך כל אדם שנולד בתקופה זו מקבל את המזל שלו ממנה.

מה זה הורוסקופ?

הורוסוקופ הוא לא רק להסתכל אל השמים ואל הכוכבים, אלא להתבונן בצורה מעמיקה תוך שימת לב לכל הפרטים השונים ולהבין את המשמעות האסטרולוגית הנגזרת מכך. הורוסוקופ הוא הרבה מעבר לטור בעיתון שכותב מה יהיה היום או מחר וכיצד כדאי לנו לנהוג. הורוסקופ למעשה הוא מפה אסטרולוגית מעמיקה אשר בוחנת את הכוכבים ברגע ספציפי בצורה עמוקה במיוחד: היכן נמצאים המזלות השונים? איפה הכוכבים ביחס אליהם? וכן הלאה. כך ניתן ליצור הורוסקופ, או מפה אסטרולוגית, לכל אחד ואחת וללמוד על דברים משמעותיים בחייו של האדם.

מה ניתן ללמוד מכך?

הורוסקופ בפרט, וכל התחום של אסטרולוגיה בכלל, מאפשרים לו ללמוד הרבה על כל אדם ואדם: מה הכישורים שלו? מהו האופי שלו? מהם נטיות ליבו? וכן הלאה. בשל כך אנשים רבים עושים שימוש בעולם של אסטרולוגיה ונעזרים בביצוע של הורוסקופ כאשר הם מעוניינים לבחור מקצוע או תחום לימודים ואף בעת בחירת בן זוג.

 
מקורות

אסטרולוגיה
הורוסקופ
אסטרולוגיה מקצועית


מאת: Beni Astrolog


תגיות: אסטרולוגיה, הורוסקופ, מזלות,
איך להתשמש נכון במדע אסטרולוגיה
  • rating: 2.8 based on 313 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports