איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות - כללי - איך מטפלים במיגרנה?

איך מטפלים במיגרנה?מיגרנה, אותו סוג נפוץ וחמור של כאב ראש, מותירה אותנו לא פעם אובדי עצות. הכאבים עצומים, היכולת התפקודית שלנו נפגעת, והייאוש רק גובר.

החדשות הטובות הן שישנם פתרונות מגוונים להתמודדות עם מיגרנה – אלה אמנם לא מעלימים את המיגרנה לחלוטין, אך כוללים יתרונות רבים אחרים. אנחנו נתייחס כאן למרכזיים שבהם.

טיפולים קונבנציונליים

נהוג לחלק את הטיפולים במיגרנות לשתי קבוצות עיקריות: טיפולים קונבנציונליים, מול אלה האלטרנטיביים. הקבוצה הראשונה כוללת בתוכה תרופות, שבאות למלא מספר תפקידים עיקריים. בין השאר, מדובר כאן על חוסמי בטא שמקטינים את לחץ הדם בגוף, תרופות חוסמות סידן או כאלה שמיועדות בכלל לאפילפסיה. התוצאה היא הקטנת תדירות ההתקפים.
סוג אחר של תרופות, אלה ממשפחת הטריפטנים, באות להקל מאד על התסמינים השונים של המיגרנה, ובכך למעשה יכולות לעצור את ההתקף. פתרון אחר הוא נטילת תרופות כלליות לשיכוך כאבים.

טיפולים אלטרנטיביים

הטיפולים האלטרנטיביים להתמודדות עם מיגרנה יכולים אף הם לסייע במספר מובנים. צמחי מרפא שונים מעכבים את הפרשת הסרוטונין, ובכך מקטינים את תדירות ההתקפים האלה.
תוספי המזון, לרבות אלה הכוללים בתוכם מגנזיום, מקטינים את התקפי המיגרנה השונים. ואגב, חלק נרחב בהופעת המיגרנה תופסת גם תזונתו של האדם. בהקשר הזה, רצוי להימנע משוקולדים, גבינה צהובה, משקאות המכילים קפאין ועוד.

סוג אחר של טיפולים אלטרנטיביים מקורו במזרח הרחוק, והוא משפיע במידה ניכרת על הגוף. בהקשר הזה, הטיפול הבולט הוא הדיקור הסיני.מקורות

תרופות סבתא למיגרנות
מיגרנה באתר neurology
כאבי מיגרנה - מה עושים?


מאת: אומדיה


תגיות: מיגרנה,

מדריכים קשורים:

איך מטפלים במיגרנות?
איך מטפלים במיגרנה?
  • rating: 2.6 based on 338 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports