איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - איך לקבל כסף עכשיו עבור צ'קים דחויים

איך לקבל כסף עכשיו עבור צ'קים דחויים


איך מקבלים כסף באופן מיידי עבור צ'קים דחויים?

ניכיון צ'קים הוא הדרך המהירה, הלגיטימית והיעילה ביותר לקבל כסף באופן מיידי עבור צ'קים דחויים. זהו שירות המאפשר את קבלת התמורה בגין שני סוגי השיקים הנפוצים:

-        צ'קים לתאריך פירעון עתידי

-        צ'קים דחויים

השירות מתאים לגורמים פרטיים או עסקיים המעוניינים לממש את הזכות המצויה בידיהם לקבלת כסף. בנוסף, ניתן לראות דרישה עבור שירותי ניכיון צ'קים בקרב חברות בע"מ, עוסקים מורשים, וכל מי שמחזיק צ'ק בגין תמורה מסוימת.

שירותי ניכיון למימוש זכויות עסקיות

היתרונות של שירותי ניכיון שקים ברורים, וצריכים לעמוד לנגד עיניהם של כל מי שעוסקים בתחום שוק ההון. ראשית, בעזרת ניכיון ניתן לשפר את תזרים המזומנים של העסק. בעל עסק המשתמש בשירותי ניכיון אינו תלוי בתאריכים המופיעים על גבי השיק. הוא יכול לפדות את התשלום שקיבל מהלקוחות באופן מיידי, וכך להמשיך ולספק את השירות. שנית, בעזרת הניכיון ניתן לבצע עסקאות במזומן וליהנות מההטבות הנלוות. שירותי ניכיון ניתנים על בסיס עמלה, אך היא נמוכה יותר מההטבות הרלוונטיות לתשלום במזומן. שלישית, ניכיון של שקים מבטיח קבלת מסגרת אשראי חוץ בנקאית. אין צורך בהעמדת בטחונות נוספים, והכסף המתקבל באופן מיידי יכול לשמש למטרות שונות.

עוד צריך לזכור, כי רק בעזרת ניכיון צ'קים דרך חברה מקצועית ומוסמכת ניתן לקבל שירות מהיר. אנשי עסקים המגיעים אל הבנק לצורך נכיון נתקלים בחומה בירוקרטית, עיכובים מיותרים ושירות מסורבל. הבנק כפוף למגבלות אובליגו ודורש ביטחונות. למעשה, השירות של הבנק אינו מתאים לחלק גדול מאוד מקהל היעד של שירותי הניכיון.

תהליך הניכיון ובחירת החברה

ניתן להקדים פירעון של כל שיק סחיר או אינו מוגבל בסחירותו. לא רבים יודעים זאת, אך מדובר על פעולה חוקית לחלוטין. בעבר זוהו שירותי הניכיון עם התחום האפור, אך כיום הם זוכים לפיקוח ובקרה מצד גורמים ממשלתיים ומוסדיים.

תהליך הפירעון מתבצע בצורה פשוטה וכולל מספר שלבים:

1. הסבת הצ'ק לטובת חברת הניכיון – בשלב הזה למושך הצ'ק או בעל העסק אין אפשרות להתנות את הפירעון בקבלת תמורה.

2. בדיקת חוסן כלכלי – חברת הניכיון בודקת את החוסן הכלכלי של מושך הצ'ק.

3. ערבות ופירעון – בשלב האחרון נדרש בית העסק להיות ערב לפירעון הצ'ק. ערבות אישית זו מקלה על חברת הניכיון, ומבטיחה את קבלת הכסף באופן מיידי.

על מנת לבחור גורם אשר יבצע שירותי ניכיון שקים יש להקפיד על כללי מפתח. חשוב לבדוק את הניסיון והידע המצטבר של החברה, לדרוש לראות אישורים והסמכות, ולקבל המלצות מאנשי עסקים אובייקטיביים. עוד כדאי לבדוק האם החברה פועלת בהיתר של הרשות לאיסור הלבנת הון, והאם יש ברשותה אישור היתר עסקאות. רק לאחר מכן כדאי לתאם את פגישת הייעוץ, לקבל הצעת מחיר ולשמוע פרטים נוספים. 
מקורות

ניכיון צ'קים
ניכיון כרטיסי אשראי


מאת: מיכל צוקרמן


תגיות: ניכיון שיקים, בדיקת שיקים, ניכיון כרטיסי אשראי,
איך לקבל כסף עכשיו עבור צ'קים דחויים
  • rating: 2.8 based on 369 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports