איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - עיצוב פנים - איך להפיח חיים ברצפה המיושנת שלכם

איך להפיח חיים ברצפה המיושנת שלכם


מפיחים חיים ברצפה

הרצפה משפיעה על המראה של החלל כולו. רצפה נקייה ומבריקה מושכת תשומת לב, מעלה את ערך הנכס ומקנה הרגשה ייחודית. ניתן למצוא רצפות מפוארות בבתים פרטיים, בעסקים, בבנייני משרדים וכמובן בבתי מלון. כיום אפשר לבחור בין סוגים רבים של רצפות כאשר לכל אחת מהאופציות יתרונות אחרים. בנוסף, ניתן להפיח חיים ברצפה מלוכלכת, ולשנות לחלוטין את האווירה בבית.

הפעולה העיקרית המאפשרת חידוש של מרצפות היא ליטוש. המטרה של הליטוש היא להסיר את השכבה הדקה העליונה של הריצוף ולחשוף שכבה חדשה. ליטוש מתבצע על ידי אנשי מקצוע הנעזרים במכשירים מתקדמים. הליטוש מסתיים בתוך זמן קצר, מתאים לבתים חדשים, ואידיאלי לשימוש גם לפני מעבר דירה.

לא רק ליטוש מרצפות

חברה העוסקת בליטוש מרצפות מציעה סל שירותים מגוון הכולל:

-        ציפוי משטחים עם סילר לצורך איטום והגנה

-        יציקות של בטון מוחלק לשטחי פנים וחוץ

-        ציפויים למשטחי בטון

-        איטום גגות מרוצפים ומרפסות שמש

-        עבודות יציקה בתבניות

-        ייצור מדרגות

-        ייצור משטחי עבודה מבטון מוחלק ומוזאיקה

-        שיווק חומרי ציפוי ואיטום

שירותים אלו מוכיחים בצורה הטובה ביותר עד כמה נחוצה הנוכחות של חברה המתמחה בליטוש מרצפות. רק בעזרת שירותים אלו יכולים לקוחות ברחבי הארץ ליהנות מרצפה במראה מבריק ללא צורך בהוצאה כספית גדולה.

כל מה שצריך לדעת על ליטוש שיש ואבן

כדאי להתמקד בנושא של ליטוש שיש וליטוש אבן על מנת להבין את ההצלחה של התחום. ליטוש שיש כרוך בעבודה על גבי פלטפורמה יקרה במיוחד. השיש נשחק עם הזמן, ולכן הליטוש יכול להשיב לו את המראה הבתולי. הליטוש מתבצע בעזרת פתיחת המרווחים בין אריחי הרצפה, החדרת חומרי איטום, יישור ומריחת סילר. הסילר הוא חומר מונע ספיגה אשר מגן על השיש מפני חדירה של כתמים ונוזלים. במילים אחרות, בעזרת ליטוש ניתן לא רק לחדש את המראה של השיש אלא גם לשמור על תכונות המקוריות.

ליטוש אבן כרוך גם הוא בעבודה מקצועית ועדינה. בעוד שיטות ליטוש קונבציונאליות מתבצעות באמצעים ידניים, ליטוש אבן תלוי במכונות מתקדמות ובצוותי עבודה מנוסים. הליטוש הוא תוצאה של שנות ניסיון רבות ושל היכרות עם תכונות האבן. ליטוש מתאים לריצוף חיצוני עם אבן בכניסה לבית, בחצר או במרפסת, אך יכול לבוא לידי ביטוי גם בסלון וחדרי השינה.

לסיכום, ליטוש הוא פיתרון מושלם לכל סוגי הרצפות. על מנת לנצל את הפוטנציאל של הליטוש יש לזהות את סוג הרצפה, להזמין אנשי מקצוע, ולהקפיד על שימוש בחומרי גלם נכונים ומכונות מתקדמות. שילוב של כל התנאים הללו יחד יפיח חיים גם ברצפות העתיקות ביותר. העלות של הליטוש אינה גבוהה, ואנשי מקצוע ישמחו לעמוד לרשות הלקוח על מנת לתאם הצעת מחיר משתלמת.  
מקורות

ליטוש מרצפות
ליטוש שיש ואבן
סילרים


מאת: שבתאי פסח


תגיות: ליטוש שיש, ליטוש אבן, ליטוש מרצפות, סילר, ביוסאב,
איך להפיח חיים ברצפה המיושנת שלכם
  • rating: 2.8 based on 292 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports