איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?

איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?


בעידן זה, כאשר הרפואה מתקדמת כמעט לכל בעיה יש פיתרון. גם הטיפול בבעיות  בתפקוד המיני, שבעבר גברים חששו ונמנעו לטפל בהן בשל הקושי, הכאב, הבושה וכו' באו על פתרונן באמצעות דרכי טיפול שונות יותר קלות, בטוחות ולא מכאיבות.

הבעיות השכיחות ביותר בתחום זה מתבטאות אצל שני המינים, כאשר הגברים מדווחים על ירידה בחשק המיני, בעיות בזקפה, שפיכה מהירה, שפיכה מוקדמת, חוסר יכולת להגיע לסיפוק, וכו', והנשים מדווחות על ירידה בחשק המיני, כאבים בעת חדירה, יובש בנרתיק, חוסר יכולת להגיע לסיפוק וכו'.

כפי שנאמר לעיל, כמעט לכל בעיה יש פיתרון, ויש דרכים שונות לטפל בבעיות הללו, אך כיום, יותר מתמיד, הדרך לטפל בבעיות בתפקוד המיני יותר קלה ובטוחה ובמיוחד עקב המגוון הרחב של הטיפולים הכוללים: טיפול תרופתי, טיפול על בסיס טבעי, תכשירים כגון משחות, ספריים, אביזרים, זריקות ואף ניתוחים המתאימים לכל בעיה.

הטיפול התרופתי

מאז הופצה הויאגרה לשוק התרופות, בשנת 1996 שימשה היא כתרופה יחידה לטיפול בבעיות זקפה.  הויאגרה, אשר הומצאה על ידי חברת "פייזר" הפכה ל"המצאת המאה" ושינתה את עולמם של מליוני גברים ברחבי העולם. רב הגברים המשתמשים בתרופה מעידים כי הויאגרה "הצילה את חייהם" הפיחה בהם חיים, החזירה להם את הבטחון העצמי והעלתה את הדימוי העצמי שלהם בזכות היכולת לקיים יחסי מין מלאים, מהנים ומספקים.

בשנת 1998 החלה להמכר הויאגרה באופן מסחרי וחוקי וזאת לאחר שקיבלה את אישור
ה –
FDA ונרשמה כפטנט של חברת "פייזר". מאז ועד היום נרשמה עלייה משמעותית באחוז הגברים הפונים לקבלת טיפול.

במהלך השנים שלאחר מכן, "התעוררו" חברות תרופות נוספות והפיצו לשוק תרופות דומות הפועלות על אותו עיקרון, באמצעות עיכוב אנזים PDE5.
הסיאליס מבית "לילי והלויטרה מבית "באייר" הן תרופות משופרות יותר המטפלות בבעיות זקפה. גם התרופות הללו הצליחו לתפוס מקום נכבד בשוק התרופות וכיום שלושת התרופות הללו, הויאגרה, הסיאליס והלויטרה הפכו לפופולאריות ונפוצות בקרב הגברים וחברות התרופות מעידות על רווחים גבוהים כתוצאה ממכירת התרופות.

 

טיפול נפוץ נוסף הקיים בשוק הינו הטיפול הטבעי המשמש בעיקר את המטופלים הסובלים ממחלות רקע אחרות ואינם מורשים ליטול את התרופות המעכבות אנזים PDE5.

ויאגרה לנשים

גם נשים, מסתבר, סובלות מבעיות בתפקוד המיני. בעיות אלה מתבטאות בחוסר חשק, אי יכולת להנות מיחסי מין, אי יכולת להגיע לסיפוק, כאבים בעת החדירה, יובש בנרתיק וכו', הבעיות הללו עלולות לנבוע מסיבות פיזיולוגיות או פסיכולוגיות, כאשר ברב המקרים המדווחים מחלות רקע הן שגורמות לבעיות בתפקוד המיני.

במחקרים אשר נערכו בנושא זה הסתבר כי אותן תרופות המיועדות לטיפול בבעיות זקפה אצל הגברים מסייעות גם לנשים להתגבר על בעיות בתפקוד המיני.

רבות מן הנשים אשר השתתפו במחקרים העידו כי נטילת התרופה לשיפור הזקפה גרמה להן להתעוררות מינית, לשיפור ניכר בהנאה מקיום יחסי המין וכן לשיפור היכולת לחוות אורגזמה. גם נשים אשר סובלות ממחלות רקע אחרות הגורמות לבעיות בתפקוד המיני כגון מחלת הסוכרת העידו כי התרופה סייעה להתעוררות המינית.

במחקר מסויים אשר ממצאיו פוסמו ב - medical journal Fertility and Sterility השתתפו 32 נשים חולות סכרת אשר העידו כי לא קיימו יחסי מין מספקים ומהנים למשך תקופה ארוכה העולה על 3.5 שנים. הנשים חולקו לשתי קבוצות כאשר נשות הקבוצה הראשונה קיבלו טיפול בויאגרה ונשות הקבוצה השניה קיבלו פלסבו וזאת למשך 8 שבועות. תוצאות המחקר העלו כי הנשים אשר נטלו את הויאגרה דיווחו על שיפור ניכר בתפקוד המיני ובבדיקות הפיזיולוגיות שבוצעו נראה כי זרימת הדם של הנשים אשר נטלו את התרופה היתה גבוהה.

הממצאים הללו אמנם פורסמו אך אלה ממצאים ראשוניים ואינם הופכים את הויאגרה לתרופה המספקת פתרון לבעיה הנשית. לעת עתה ממתינים אנו לממצאים של מחקר רציני ומשמעותי יותר שישפוך אור על העניין אך מדיווחים של חברות התרופות עולה כי בקרוב תופץ תרופה חדשה האמורה לסייע לנשים לפתור את הבעיות בתפקוד המיני – משחה שנועדה להעלות את רמות הטסטוסטרון בגוף הנשי כדי לעורר את התשוקה הנשית.
תרופה נוספת חדשה בשם
LibiGel האמורה להשפיע על הנשים באותה מידה של הויאגרה על הגברים, נמצאת בבדיקה בימים אלו באוניברסיטת ורג'יניה.
מסתבר כי מליוני נשים ברחבי העולם מדווחות על הפרעה בתפקוד המיני וממתינות לתרופה שתסייע לתשוקה ולחשק המיני.
יש לציין כי בעיות פיזיולוגיות כגון מחלת הסוכרת, בעיות הורמונאליות, ניתוחים כגון כריתת שחלות וכו' מהוות סיבה עיקרית לאובדן החשק, גם בעיות פסיכולוגיות – נפשיות הן גורם לחוסר חשק.

פעילות התרופה הנשית ותופעות הלוואי

פעילות התרופה הנשית אמורה להשפיע על זרימת הדם לאזור מסויים בגוף, כאשר הדם יזרום לאזור איבר המין תהיה התעוררות מינית שתאפשר קיום יחסי מין מהנים ומספקים. נכון להיום עדיין לא ידוע על סכנות או תופעות לוואי.  
מקורות

ויאגרה
ויאגרה לנשים


מאת: דני


תגיות: ויאגרה, סיאליס, לויטרה, ויאגרה לנשים,

מדריכים קשורים:

איך לקנות ויאגרה או סיאליס ללא מרשם
איך להוציא מרשם לויאגרה או לסיאליס
איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?
איך ומה על כדורי זקפה
איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לרפא את תופעת האימפוטנציה
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך ויאגרה או סיאליס עובדות ?
איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים
איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?
  • rating: 3 based on 387 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports