איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יופי ואסתטיקה - ניתוחים פלסטיים - איך מטפלים בבוטוקס באזור העיניים ?

איך מטפלים בבוטוקס באזור העיניים ?


טיפולי הבוטוקס הינם הטיפולים הנפוצים ביותר לטיפול בקמטים בשנים האחרונות. מליוני נשים וגברים ברחבי העולם עברו את טיפולי הבוטוקס ומביעים שביעות רצון מן התוצאות  אשר גורמות להם להראות רעננים וצעירים במספר שנים.

אך לכל מטבע שני צדדים. ישנם מטופלים המרוצים מטיפולי הבוטוקס אשר גורמים להם להראות רעננים וצעירים, ויחזרו על הטיפול מידי מספר חודשים, על מנת לשמר את התוצאות, וישנם גם מטופלים אשר נפגעו מטיפול הבוטוקס אשר גרם להם לתופעות לוואי חריגות, ונאלצו לחיות עם התופעות הללו למשך מספר חודשים, ואין ספק כי לא יחזרו על טיפול הבוטוקס לעולם.

אל נשכח כי הבוטוקס הוא תכשיר תרופתי אשר עלול להשפיע על כל מטופל בצורה אחרת, ואכן, קרו מקרים, בהם נגרמו למטופלים תופעות לוואי כתוצאה מטיפול בוטוקס. אמנם תופעות הלוואי הללו נדירות אך קיימות.

מהן תופעות הלוואי הללו ומה ניתן לעשות אם יגרמו.

 א-סימטריה

תופעה זו עלולה להופיע בעקבות הזרקה של מינון לא שווה באזורים שונים כגון הגבות או בעקבות הבדל בפעולת השרירים בין שני הצדדים.

מטופלים אשר לא סבלו מא-סימטריה ולאחר טיפול בוטוקס החלה תופעת חוסר סימטריה יש לחזור לרופא המטפל לתיקון. הרופא המטפל יאזן את כוחות השרירים על ידי הזרקה נוספת של בוטוקס במינון זעיר בשריר החזק יותר מבין הצדדים על מנת להחלישו.

נפילת עפעפיים:

נפילת עפעפיים הינה תופעה בה העפעף נחלש, וכתוצאה מכך צונח על חלקה העליון של העין.  התופעה עלולה להתרחש לאחר טיפול בוטוקס אך אינה בהכרח נגרמת כתוצאה מעבודה רשלנית, חוסר ידע או חוסר נסיון של הרופא.
זוהי אחת מתופעות הלוואי המוכרות והנפוצות יותר, אשר נגרמת בגין התפשטות החומר לאחר ההזרקה לאזור העפעפיים ומשפיעה על פעולת העפעפיים באופן ששריר העפעף נחלש ועקב כך צונח העפעף. התופעה הינה זמנית ולא קבועה, ויתכן ותישאר למשך מספר חודשים עד שתפוג השפעת התכשיר.
במקרה שהתופעה בולטת ומפריעה מאד למטופל, יוכל המטופל לקבל טיפול תרופתי של טיפות עיניים, אך גם טיפול זה בעל תופעות לוואי, כך שמומלץ לשקול, עם איזה מבין התופעות תוכלו להתמודד יותר בקלות. 

נפילת גבה:

תופעת נפילת הגבה עלולה להופיע מאותה סיבה שנגרמת תופעת נפילת העפעף. תופעה זו נגרמת בד"כ לאחר הזרקת בוטוקס באזור המצח מאחר ושרירי המצח הם האחראיים על שרירי הגבות. תופעה זו נגרמת בעיקר אצל אנשים מבוגרים יותר ואין דרך לטפל או לתקן תופעה זו. לעיתים יוכל הרופא להזריק מינון זעיר של בוטוקס לשריר האחראי על סגירת העין על מנת להרים את הגבה, אבל לא בכל המקרים טיפול זה יעזור.

תופעה נוספת של נפילת גבה היא צניחת החלק הפנימי של הגבה, הקרוב לאף, תופעה זו עלולה להתרחש אצל מטופלים צעירים יותר ונגרמת עקב חוסר איזון בשרירי הגבה.

חוסר יכולת לעצום עיניים

הבוטוקס, כידוע, אינו משמש אך ורק לטיפולים אסתטיים וקוסמטים, אלא גם לטיפולים בתחום הרפואה כגון טיפול בפזילה או בעין עצלה, טיפול בהזעת יתר, טיפול במיגרנה וכו. 

תופעת לוואי זו נגרמת בד"כ לאחר טיפולי בוטוקס לפזילה או לעין עצלה. היא נחשבת לתופעה קשה יותר משום שאין דרך לטפל בה ועל כן היא עלולה לגרום לבעיות נוספות בעיניים כגון יובש בעיניים ונזק בקרנית.

 
מקורות

בוטוקס


מאת: יוני


תגיות: בוטוקס, מילוי קמטים,

מדריכים קשורים:

איך מזריקים בוטוקס
איך ממלאים קמטים בעזרת לבוטוקס ?
איך להסיר קמטים בלייזר ?
איך למלא קמטים בעזרת שומן עצמי
איך בוטוקס מטפל בקמטים ?
איך מבצעים מילוי קמטים?
איך עובדים טיפולי בוטוקס?
איך מטפלים בבוטוקס באזור העיניים ?
  • rating: 2.7 based on 315 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports