איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פרסום ושיווק - מיתוג ומיצוב - איך מעצבים ביתנים לתערוכות ?

איך מעצבים ביתנים לתערוכות ?


עיצוב ביתנים הוא נישה בפני עצמה . בשונה מעיצוב מוצר או עיצוב תעשייתי פרופר , עיצוב ביתנים לתערוכות עבור חברות היי – טק או חברות מסחריות דורש מעבר למיומנות העיצובית גם מיומנות של תקשורת מול קהל חי אשר נמצא באינטראקציה עם הדוכן ויותר מזה הביתן אמור לגרות את הצופה ליצור אתו אינטראקציה .

להלן השלבים העיקריים של תהליך עיצוב ביתן לתערוכות :

1.      קבלת "בריף " מהלקוח ובו מפורטים מטרות הביתן , נתונים הנדסיים על הביתן , קהל היעד והמסר השיווקי שהחברה מעוניינית להביא .

2.      הסטודיו מתחיל ליצר סקיצות ראשוניות של העיצוב מתוך מטרה לענות על דרישות החברה ומצד שני ליצור עיצוב או גימיק מעניין מספיק בביתן שימשוך אליו קהל יעד , שהרי הביתן מוצב בתערוכה עם עוד עשרות ביתנים לכן המטרה כאן היא תמיד לחשוב מחוץ לקופסה .

3.      הנחת היסוד היא קודם כל המגבלות שיש לנו שמהווים את מסגרת העבודה שלנו כגון : תנאים הנדסיים שלא ניתן לשנות כמו גודל הביתן , המיקום שלו , צבעי לוגו של החברה , מוצרים מסויימים שחייבים להיות שם , דלפק מוכרים , מערכות וידאו ועוד . כל אלה יוצרים את המסגרת , הגבולות שמתוכם הסטודיו צריך ליצור קונספט חדש , מרענן , מגרה וייחודי עבור החברה וזו בעצם המרה העיקרית בבואנו לעצב ביתן לתערוכות .

עיצוב ביתנים לתערוכות הוא תחום שהתפתח באופן חד בשנים האחרונות וחברות רבות מנצלות את אפשרות ההצגה של המוצרים שלהם ללקוחות מאחר וזהו כביכול " קהל שבוי " אשר מוזמן או אף משלם על מנת להיכנס לתערוכה ורוצה לבדוק את כל החידושים בתחום . לכן ככל שנשקיע יותר בעיצוב הביתן , בחדשנות שלו ובמסר שיווקי קולע לקהל היעד כך תגדל האפשרות לאסוף יותר לידים ולהגדיל את מאגר לקוחות החברה והמכירות באופן כללי .

כלי נוסף שמשתמשים איתו בסטודיו טרם בניית הביתן בפועל הוא הדמייה ממוחשבת תלת מימדית של הביתן שמאפשרת לנו לראות לפרטי פרטים את הדוכן שעיצבנו , לגלות טעויות בדרך , לשנות ולשפר וכל זה מבלי להכניס את החברה להוצאות מיותרות . זה שלב שחייבים לעשות והוא יכול לחסוך הרבה עוגמת נפש , זמן יקר והוצאות מיותרות . 
מקורות

עיצוב ביתנים לתערוכות
הדמיה אדריכלית


מאת: ניר שמש


תגיות: עיצוב ביתנים לתערוכות,
איך מעצבים ביתנים לתערוכות ?
  • rating: 2.8 based on 300 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports