איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות נשים - אך לזהותאת האויב

אך לזהותאת האויב


מה גורם לכאבי גב ורגליים במהלך ההיריון?

ככל שתינוקך גדל, את סוחבת יותר ויותר משקל מלפני הגוף בזכות בטן בהריון. משקל זה מותח את שרירי האגן. כאשר את עומדת, התינוק מושך את קשת החזה קדימה לעבר הקשת המותנית בגב התחתון. ככל שהעובר גדל, כך הקשתות מתעגלות יותר ויותר. מצב זה מפעיל לחץ רב על העצבים – דבר הגורם להחמרת הכאב. עצב הירך גם עלול להיות מגורה ע"י מערך היציבה המשתנה ועלול לגרום לכאבים לאורך הרגליים. בד בבד, הפרקים באגן נהיים רפויים – דבר המכין אותך ללידה, אך גם עלול לגרות את העצבים בחוט השדרה.

כיצד יכול טיפול כירופרקטי לעזור?
שיטות כירופרקטיות מיוחדות מסוגלות להקל על כאבים בגב ובגפיים. הן אינן מסבות שום נזק לתינוק והן בטוחות ממש עד לשלב הלידה. פעולות אלה מקלות את הלחץ על העצבים ומחזירות את הגב למצב של תנועתיות טובה ושיפור יחס החוליות.

רופא כירופרקט עבר שבע שנים של הכשרה בתחום המדעים והרפואה, כולל בטיפולי טרום-לידה, עד שקיבל את הסמכתו כדוקטור לכירופרקטיקה. מטרתו של הכירופרקט היא לשמר את בריאותך לפני ואחרי הלידה.
הטיפול הכירופרקטי הוא דרך טבעית לעזור לכאבים במהלך ההיריון ואחריו. הרופא הכירופרקט יכול לקבוע איזה טיפול הוא המתאים למצבך וצרכייך האישיים.

מהו טיפול כירופרקטי?

כירופרקטיקה היא שיטה טבעית המטפלת בגורמים ובשורש הבעיה, המביאים לבעיות בריאותיות שונות, לעומת שיטות טיפול קונבנציונאליות אשר מתייחסות רק לסימפטומים הנובעים מאותן בעיות.
הכירופרקטיקה מבוססת על הנחה פשוטה אך רבת משמעות: שילוב בין סגנון חיים בריא, עמוד שדרה תקין, ומערכת עצבים תקינה יפעילו ויחזקו את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. זאת משום שחוט השדרה, הנתמך ע"י עמוד השדרה, הינו המוליך העיקרי של מערכת העצבים. הוא שולט בתנועה, בתחושה, ולמעשה בתפקודי הגוף כולו.

היסטוריה ובדיקה רפואית
את והכירופרקט שלך תשוחחו על הסימפטומים המטרידים אותך, אם בכלל יש כאלה, ועל סגנון החיים שלך. מבחנים פיסיולוגיים עדינים ברמה האורטופדית (עצמות ושרירים) וברמה הנוירולוגית (עצבים) יתנו אינדיקציה לגבי מצבו של עמוד השדרה. לחיצות עדינות על עמוד השדרה יאפשרו לכירופרקט לבדוק רגישויות שונות, כאב, נפיחות ומוגבלות בתנועה. בדיקות אלה הן בטוחות הן לעובר והן לאם ההרה. במרפאתנו אנו עורכים בדיקת יציבה ייחודית למדידת רמת הלחץ בעמוד השדרה.

מה לעשות כדי להקל על כאבי גב ורגליים?
מספר טיפים לנשים עם בטן בהריון:
בנוסף לטיפול הכירופרקטי, Adjustment, שמירה על יציבה ותנועה נכונה, התעמלות סדירה ותזונה טובה עשויים לעזור בהפחתת הלחץ על עמוד השדרה, ובכך להקל על הכאב.

יציבה נכונה
יציבה נכונה מפחיתה לחץ על המפרקים, העצבים והשרירים באזור הגב. שמרי על ראשך וכתפייך במצב מאוזן מעל לקו המותניים. כאשר הנך יושבת, שמרי על ברכייך בגובה הירך. להרמת משקל, כופפי את ברכייך וירכייך, ולא את מותנייך. להושטה, סובבי את כל גופך, ולא רק את ראשך וצווארך.

תרגילי גב
תרגילים עדינים עשויים לעזור בהפחתת הכאבים ע"י שיפור גמישות הגב. כירופרקט יכול לעזור לך בהתאמת תרגילי גב לפי נתונייך האישיים.

מדוע בדיקות שגרתיות חשובות?
גם אם אינך סובלת מכאבי גב, בדיקות שגרתיות יעזרו במניעה של כאבים לפני ואחרי הלידה. תהליך הלידה גם הוא יוצר מתח רב באזור הגב. הכירופרקט יכול לעזור לך ולמשפחתך למנוע בעיות בעמוד השדרה ולשמור על חיים בריאים יותר.

לאחר הלידה:
גופך חוזר בהדרגה למצבו הקודם. תהליך החזרה של עמוד השדרה לאחר כל השינויים שהתרחשו במהלך ההיריון הינו קריטי בשלבים אלו. במהלך ההריון חלו שינויים ביציבה, במשקל, בפתיחת האגן בליד. כמו כן, הייתה פעילות הורמונלית כמו רולקסין ואסטרוגנים אשר הגמישו וריככו את הרצועות והגידים על מנת לסייע לגוף להיפתח.
שינויים אלו עלולים להוביל לסכנות שונות כגון תזוזה של חוליות ממקומן או שינויים ביציבה. אלה עלולים לגרום להגדלת הסיכויים בהחמרת ה"סובלוקסציות".

נשיאת התינוק על הידיים בעיקר לאורך החודשים הראשונים, יוצרת א- סימטריה בעמוד השדרה, אשר עם הזמן מובילה לכאבי גב, דיסקוס, עקמת, "סובלוקסציות" עם הקרנות ועוד.

לאור אלה, קיימת חשיבות גדולה לבדיקה ולהכוונה למטרת החלמה נכונה וחזרה לאנטומיה אידיאלית.

בקרב רבות, תרופות – הוא קו המחשבה!

אם כדורים הם כה מסוכנים בעת ההיריון לתינוק

האם אין הם מזיקים גם לך כשאינך בהריון?

אם כך,מדוע למהר לקחת כדורים בכלל?

נסי כירופרקטיקה, זו הדרך הטבעית!
מקורות

http://www.spinalcare.co.il/


מאת: ד"ר תלחמי


תגיות: כירופרקטיקה, הריון,

מדריכים קשורים:

איך מחשבים חודשי הריון
איך להעביר בחילה ?
איך מתבצעת בדיקת שקיפות עורפית
איך שבועות הריון נערכים?
איך להתכונן להריון ולידה
איך משתמשים במחשבון הריון
איך תדעי שהתינוק שלך אוכל כמו שצריך?
איך תסייע לך פורמולת נונא להחלים מטחורים ופיסורה בזמן הריון ולאחר לידה
איך לבחור חולצת הנקה
אך חיסונים מזיקים ?
אך לזהותאת האויב
  • rating: 2.8 based on 488 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports