איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - משכנתא - איך לצמצם את אי הוודאות של המשכנתא ?

איך לצמצם את אי הוודאות של המשכנתא ?


אי וודאות, ברב המקרים, גורם לחוסר בטחון ולחששות רבים. נושא המשכנתאות הינו נושא מורכב ורבים חוששים מהלוואות משכנתא מחמת חוסר הבנה וחוסר ידע בנושא, אשר גורם לאי הוודאות.

בואו וננסה להבין מהי המשכנתא, מהם החזרי המשכנתא, כיצד נקבעת תקופת המשכנתא כיצד מחושבות העלויות והריביות למשך תקופת המשכנתא, האם ניתן נוכל לחזות את החזרי המשכנתא העתידיים, והחשוב ביותר, האם נוכל להתגבר על אי הוודאות וכיצד.

מהי המשכנתא?

משכנתא פירושה הלוואה של סכומי כסף גבוהים לטווח הארוך, שבעבורה ישעבד הבנק המלווה לטובתו את הנכס הנרכש מכספי ההלוואה.

אדם מן השורה אשר ניגש לבנק על מנת ליטול את הלוואת המשכנתא, יגלה כי הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולי משכנתא שונים, אשר כל אחד מן המסלולים יחושב באופן אחר. כל לווה יאלץ לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לו ביותר.

מחשבון המשכנתא

מחשבון המשכנתא הוא הכלי היעיל ביותר שיסייע לכל לווה להתגבר ולצמצם את אי הוודאות. מחשבון המשכנתא מסוגל לחשב בעבורכם לאמוד ולחזות את החזרי המשכנתא החודשיים למשך כל תקופת המשכנתא, או לחשב בעבורכם את תקופת המשכנתא בהתאם לסכום החודשי שתשלמו. כמו כן יחשב מחשבון המשכנתא את ההצמדות והריביות למשך כל תקופת המשכנתא.

מאחר ומחירי הדירות בארץ מרקיעי שחקים, לרב הלוואת המשכנתא הניתנות ללווים יהיו בסכומים גבוהים, החזרי המשכנתא יפרסו לאורך שנים רבות על מנת להקל על הלווים, אך ישפיעו על שגרת החיים ועל היכולות הכלכליות של הלווים למשך שנים רבות.  על כן, יש לתכנן באופן מחושב ושקול כל צעד וצעד לפני שנוטלים משכנתא, זאת ניתן לעשות בסיוע מחשבון המשכנתא.

בטרם תתחייבו למסלול משכנתא זה או אחר, ניתן לבחון את כדאיות המסלולים על ידי שימוש במחשבון המשכנתא שיסייע לכם להחליט.כיצד להשתמש במחשבון המשכנתא?

מחשבון המשכנתא הוא כלי יעיל ופשוט אשר יכול לשמש לכם לעזר כבר משלבים מוקדמים של חיפוש אחר נכס.

את מחשבון המשכנתא ניתן למצוא באתרי האינטרנט של מגוון הבנקים, חברות הביטוח, מוסדות פיננסים שונים, אתר משרד השיכון וכו'.

מחשבון המשכנתא הוא כלי אובייקטיבי, אליו תתבקשו להזין מספר פרמטרים אשר באמצעותם יחשב מחשבון המשכנתא חישובים אשר יסייעו לכם להגיע להחלטות חשובות וגורליות.

למחשבון המשכנתא מספר אופציות:
כאשר תרצו לאמוד את גובה ההחזרים החודשיים אותם תצטרכו לשלם במשך תקופת ההלוואה, הזינו את גובה ההלוואה, גובה הריבית המבוקשת במסלול המשכנתא הרלוונטי, ותקופת ההלוואה.
בהזינכם למחשבון המשכנתא את שלושת הפרמטרים הללו, יחשב בעבורכם את תחזית החזרי המשכנתא החודשיים למשך כל תקופת ההלוואה תוך שהוא לוקח בחשבון את התנודות והשינויים בעולם הכלכלי העתידי.

כאשר תנקבו בסכום כלשהו אותו תרצו לשלם מידי חודש למשך תקופת ההלוואה, הזינו למחשבון המשכנתא את סכום ההלוואה, גובה הריבית המבוקשת במסלול המשכנתא הרלוונטי, סכום ההחזר החודשי הרצוי, ומחשבון המשכנתא יחשב בעבורכם את תקופת המשכנתא.

מחשבון המשכנתא יוכל לחשב גם את חישובי הריבית עבור הזכאים להנחות במשכנתא.
לכל מסלול משכנתא תנאים אחרים. עליכם לברר עם נציגי הבנק על כל מסלול הרלוונטי לגביכם את תנאי המסלול, גובה הריבית, האם הריבית במסלול זה קבועה או משתנה, ולאחר הזנת הנתונים השונים למחשבון המשכנתא, תוכלו ללמוד על המסלולים הרבים אשר מציעים לכם הבנקים למשכנתאות ולהפיג את הערפל וחוסר הוודאות.

 

 

 
מקורות

מחשבוני משכנתא


מאת: אריה


תגיות: מחשבון משכנתא, מחשבון משכנתה,

מדריכים קשורים:

איך עובד מחשבון משכנתא ?
איך לבחור נכון משכנתא
איך לדעת בדיוק כמה תשלמו עבור החזר המשכנתא שלכם
איך עובד מחשבון משכנתא ?
איך יסייע לנו מחשבון המשכנתא בדרך לנטילת משכנתא
איך לצמצם את אי הוודאות של המשכנתא ?
  • rating: 2.7 based on 288 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports