איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - תחבורה - רכבים - איך לשדרג את רכב השטח שלכם

איך לשדרג את רכב השטח שלכם


יגעתי ומצאתי – נגררים במחיר מציאה

כל מי שיש לו רכב שטח רוצה לשדרג אותו למשימות נוספות. האמת היא שלא רק רכבי שטח נועדו לשטח, וניתן להשתמש בהרבה רכבים פרטיים, כדי לעשות טיולים בטבע בנוחות, וניתן להגיע איתם למקומות רבים נחשבים רק לשבילים של רכבי שטח. אבל מה שרציתי לדבר איתכם כאן הוא על היכולת לשדרג רכבי שטח או רכבים פרטיים על ידי הצמדת נגרר מאחור. רק לאחר שעשיתי את זה, הבנתי עד כמה זה מקל על החיים, והופך כל טיול להרבה יותר קל ונעים.

בעבר, הייתי דוחס את כל ציוד המחנאות, האוכל, כלי המנגל, הכסאות והשולחן המתקפל לרכב המשפחתי שלי (ומאוחר יותר לרכב השטח שרכשנו), אבל אף פעם המקום לא הספיק, או שהיינו צריכים להשאיר את אחד הילדים בבית או להוריד שליש מהציוד. כמובן שהורדנו שליש מהציוד, ותמיד היו חסרים המון דברים כשהגענו למקום הפיקניק.

באותם ימים לא חשבתי על נגררים, כי העניין נראה לי מאד יקר, ואפילו לא טרחתי לבדוק מה יש לשוק להציע. אבל אחרי שחברי הטוב מוטי רכש לעצמו נגרר, התקין וו גרירה ברכב המשפחתי שלו, וסיפר לי מה היתה העלות של כל התענוג הזה, החלטתי שגם אני רוצה. וכך עשיתי. גיליתי שנגררים יד שנייה ועגלות נגררות יד שנייה יש בשפע, והעלות שלהם איננה בשמים.

עגלות נגררות יד שנייה ונגררים יד שנייה

עגלות נגררות יד שנייה פתחו לי אפשרויות שלא הכרתי קודם. היציאה לטיול המשפחתי בשבת הפכה לעניין קל ונעים, והתחלתי לקחת איתי חפצים שקודם לא העזתי לחלום עליהם. עגלות נגררות מאפשרות להוביל ציוד רב לטיולים, כמה זוגות אופניים, ציוד מחנאות מורכב, כמה אוכל שתרצו וכדומה. כאשר התחלתי לברר אודות נגררים יד שנייה התפלאתי לראות כמה כאלה יש בשוק, וכמה מחירם נוח וסביר. הוסבר לי שכאשר אין צורך בבניית נגרר מיוחד, כמו להובלת סוסים, או סירות או אופנועי ים וכדומה, אלא שרוצים נגרר לצרכים כלליים ניתן למצוא רבים כאלה יד שנייה במצב מצויין. הוסבר לי כי יש הרבה נגררים העומדים למכירה יד שנייה, וכך גם לגבי עגלות נגררות יד שנייה.

בטיחות מעל לכל

טוב, אז נכנסתי לאינטרנט והתחלתי לחפש. גיליתי שיש נגררים בגדלים שונים ובמחירים מגוונים, ויש מבחר גדול שממנו ניתן להחליט על המתאים ביותר.

גיליתי שיש נגררים שמיועדים לנשיאת משקלים שונים ובאורכים שונים. רוב הנגררים הם ברוחב של 130 ס"מ, ובאורך הם משניים עד שלושה מטר. לכל נגרר יש ידית חיבור לוו גרירה שיש צורך להתקין ברכב וחיבור חשמל לאורות העצירה והאיתות של הרכב. חובה לבדוק אלמנט זה מכיוון שאסור לגרור נגרים ללא מספר הרכב ואורות תקינים מאחור. המקום שאליו הגעתי בסופו של דבר עם הרכב שלי היה מקום מקצועי, שידע להתקין ברכב שלי וו גרירה מותאם לדגם הספציפי שלי, וידע להתאים את הנגרר בדיוק לרכב ולצרכים שלי ושל המשפחה שלי תוך שמירה על רמת הבטיחות הגבוהה ביותר.
מקורות

נגררים איכותיים
ווי גרירה לרכב
אביזרים נוספים לרכבי שטח


מאת: גל נווה


תגיות: ווי גרירה, נגררים משומשים, נגררים, אביזרים לרכבי שטח,
איך לשדרג את רכב השטח שלכם
  • rating: 2.9 based on 347 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports