איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - קריירה - יזמות - איך לייבא מסין בצורה הטובה ביותר

איך לייבא מסין בצורה הטובה ביותר


עשרה טיפים ליבוא מסין לשימושכם המושכל:

 1. שימו לב היטב לאופי העסקי של הספק הפוטנציאלי שלכם. כדאי לבדוק אם מדובר ביצרן בפועל או בספק צד שלישי שמספק ליצרן את שירותי היצוא. להתמודדות עם יצרנים או עם יצואנים יש אמנם יתרונות ניכרים אבל גם חסרונות. באופן כללי יצרנים יכולים להעניק לכם תשובות מהירות לבקשות שלכם שנוגעות לעיצוב המוצר, לפיתוחו ולהסדרי הייצור. תוכלו גם לקבל תמחור שיעמוד בתחרות עם מחיר שמציג יצרן אחר. לעומת זאת, יצואנים מקצועיים בסין יוכלו אולי לחסוך לכם טרחה מרובה שקשורה בהתמודדות עם בעיות פוטנציאליות שונות שקשורות לסחר הבינלאומי וביניהן: עמידה בלוח הזמנים, בקרת איכות ותאום לוגיסטי. 
 2. יש לבסס יחסים אישיים קרובים אבל בריאים עם אנשי המפתח, עדיף עם אנשי ההנהלה של הספק הפוטנציאלי שלכם. יש לכך חשיבות בתהליך ביצוע העסקים עם סין.
 3. צריכה להיות לכם הערכה נכונה לגבי עלויות היבוא לפני שתגישו את ההזמנה לספק בסין.
 4. שימו לב היטב למיסי היבוא כך שלא תופתעו לאחר שכבר ביצעתם את ההזמנה.
 5. באשר לתנאי התשלום, כתב אשראי הוא בדרך כללי גם שימושי וגם מומלץ לשימוש בסחר עם ספקים בסין.
 6. יש שני סוגים של חברות יצוא בסין. סוג אחד הוא חברת יצוא שעוסקת בהעברת סחורות שמיועדות ליצוא. הסוג השני נקרא "סוכן יצוא" והוא נשכר על ידי יצרנים סיניים כדי לבצע את תהליך מילוי הטפסים שמתלווים ליצוא. לפעמים "סוכן היצוא" מעניק ליצרן גם שירותים לוגיסטיים מסויימים.
 7. בין אותם טיפים ליבוא מסין חשוב לזכור שכישלון במילוי דרישות ההזמנה יכול לעלות מאד ביוקר. הדבר יכול גם לגרום לאיחור בתהליך השחרור מהמכס ולגרור בעקבותיו הוצאות בלתי צפויות גבוהות ביותר.
 8. ביקור בתערוכות מסחריות ועסקים בינלאומיים הוא דרך מצוינת למפגש של פנים מול פנים עם ספקים פוטנציאליים. תוכלו למצוא את רשימת בעלי העסקים בתערוכה באתרים סיניים רבים באינטרנט.
 9. אם הסחורה שאתם עומדים ליבא מסין צריכה להיות ארוזה באריזה שתגן על התכולה במסעה הארוך שכולל גם טעינה ופריקה, חשוב לעמוד על מילוי הסטנדטרטים הנדרשים לפני שהסחורה תצא ליעדה.
 10. השתמשו בשירותיהן של חברות מקצועיות ובעלות ניסיון רב בניהול היצוא מסין כך שתוכלו לעמוד בכל הדרישות והנהלים הקשורים לנושא של יבוא מסין.מקורות

יבוא מסין
הכל על יבוא וייצור מוצרים בסין


מאת: ozlevy


תגיות: יבוא מסין, יבוא מוצרים מסין,
איך לייבא מסין בצורה הטובה ביותר
 • rating: 2.7 based on 329 votes.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports