איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אוכל ושתיה - תזונה נכונה - איך פועלות מדבקות הרזיה

איך פועלות מדבקות הרזיה


נושא מדבקות הרזיה לדיאטה הוא חדש ועתיד להחליף את כדורי ההרזיה, אך באופן כללי את השימוש בכדורים ותרופות הניתנים דרך הפה. יש שני סוגים של מדבקות הרזיה לדיאטה, הסוג הראשון היא מדבקה המשחררת חומרים אשר נספגים במחזור הדם ובעצם מהווים תחליף יעיל לכדורים ותרופות, ואילו הסוג השני פועל ע"י שיטה של שדה אלקטרומגנטי.

 

כל אחת מן המדבקות מכילות מספר חומרים אורגנים המתחברים יחד לתערובת, אשר מטרתה לתקשר עם הגוף באמצעות השדה האלקטרומגנטי. בכל מדבקה רכיבים שונים.

הרכיבים המצויים במדבקות נספגים בגוף, המדבקות פועלות על ידי העברת החומר הפעיל למחזור הדם, בשונה מכדורים ותרופות הניתנים דרך הפה ועוברים את מערכת העיכול והכבד, וגורמים לתופעות לוואי.

בשיטה השנייה של המדבקות - התדרים נקלטים בשדה החשמלי בגוף ומטרתם להגביר ולשפר את האנרגיה בגוף באמצעות פעילות הגומלין בין החומרים האורגניים המצויים בגוף. 

יש לציין כי המדבקות אושרו על ידי ה- FDA אך משום שמדובר ברכיבים טבעיים, לא תמיד יש צורך באישור שכזה, ומספק תקן כמו GMP..

מי שמטיל ספק ואינו מאמין כי מדבקות אכן עובדות, יכול לקרוא מחקרים רבים המעידים על היתרונות הטמונות במדבקות, וראיה לכך הם מוצרים כמו מדבקות למניעת הריון, ניקוטין, מדבקות לכאבים ועוד.

 

מדבקות  להקלה על כאבים

מדבקות להקלה על כאבים פועלות באותו עיקרון של מדבקות האנרגיה, כאשר החומרים הפעילים במדבקות הללו תפקידם להעלות את רמת האנרגיה כדי לגרום לתהליכי החלמה מהירים וכתוצאה מכך שיקום הגוף שיביא להתאוששות מהירה, ירידה בכאבים והאצת תהליכי הריפוי.

 

מדבקות לשיפור נוגדי החמצון

 לגופנו מנגנוני הגנה, גופנו מגן על עצמו באמצעות נוגדי חמצון, כאשר הרכיב הבסיסי המשמש לנוגד חמצון הינו הגלותטיון. לגלותטיון תפקידים נוספים המסייעים לתהליכים המתרחשים בגופנו ותפקידו המשני הינו להגביר כמויות של נוגדי חמצון אחרים.


כאשר אנו מבצעים פעילות מאומצת כלשהי יורדת רמת נוגדי החמצון בגוף כתוצאה ממצב של "דחק", במצב כזה הגוף חשוף לסכנות מאחר ואינו מסוגל להגן על עצמו. ממחקרים עולה כי השימוש במדבקות יעיל כפליים מכל מוצר אחר, הגלוטתיון מגן על מבנה החלמונים בגופנו ומסתבר כי כבר לאחר שימוש של 24 שעות במדבקות רמת הגלוטתיון בגוף עולה ב – 300%, לעומת למוצרים אחרים כגון משקאות או כדורי גלוטתיון הגורמים לעליה של 10% בלבד ברמת הגלוטתיון. 

מדבקות לניקוי רעלים

המדבקות לניקוי רעלים פועלות על אותו עיקרון של המדבקות לשיפור נוגדני החמצון, מטרתן להעלות את רמת נוגדני החמצון היעילים לגוף כדי להעלות את יכולתו של הגוף להגן על עצמו. המדבקות לניקוי רעלים מכילות רכיב בשם קרנוזין.

הקרנוזין הינו רכיב המצוי בגופנו ומיוצר באופן טבעי, רכיב זה מצוי בעיקר ברקמות השריר ובמוח, כאשר בגיל צעיר גופנו מייצר רמות גבוהות של קרנוזין, אך עם הגיל דועכת יכולתו של הגוף לייצר ולשמר ריכוז גבוה של הקרנוזין ועל כן גופנו נחשף לסכנות. 

 

הקרנוזין חיוני מאד להגנה על הגוף וקשור לפעולות פיזיולוגיות רבות בגופנו, הוא משמש כאחד מנוגדני החמצון הפעילים והיעילים לגוף, מגן על התאים, מאיץ תהליכי ריפוי, מחדש רקמות, מאחה פציעות וכו'.
פעולתו העיקרית של הקרנוזין הינה להגן על ה –
DNA, כמו כן הוא שומר על רמה תקינה של זרימת דם בנימי הדם.

מדבקות RESTQUIET לשינה והתאוששות 

דבר ידוע הוא כי גופנו זקוק לשינה טובה כדי להיות חזקים ובריאים.
חוסר שינה גורם לגוף לעייפות, חולשה, הרס ומצוקה ולכן חשוב להקפיד על שעות השינה מספיקות ועל איכות השינה שהינם קריטים לגוף העומס והמאמצים שנוצר על הגוף במהלך היום.  גופנו עובר תהליכים של עומס והתאוששות ועל כן אם הגוף מקבל את השינה הנחוצה לו יעבור הגוף התאוששות ושיקום כנדרש ויחזור לאנרגיות הרגילות.

המדבקות פועלות  על נקודות אקיופוינט, מכניסות את הגוף לתדרים של הרפיה ומנוחה ומשרה על הגוף רוגע וכך איכות השינה תהיה טובה ושעות השינה מספקות.


מדבקות הרזיה

מדבקות הרזיה לדיאטה הן הטרנד החדש בשוק הדיאטות, המדבקות פועלות על פי עקרונות של תרופות וחומרים טבעיים מעולם הדיאטה, הגורסת כי הקיבה, הטחול והכליות הם איברים הקשורים לתחושות הרעב, וחוסר איזון באחת מן המערכות עלול לגרום לשינויים בתחושות הרעב על כן, כדי לגרום לדיכוי התיאבון, לדיכוי החשק למתוק ולתחושה של מלאות משתמשות המדבקות בגירוי מספר נקודות בגוף הקשורות לתפקוד התקין של מערכות מסוימות בגוף כגון הקיבה, הטחול והכליות.


המדבקות יסייעו לגוף להתמודד עם תחושות הרעב, בעיקר בשעות הלילה, עם הכמיהה למתוק, עם הקשיים שבמעבר לתזונה מאוזנת, עם השמירה על משקל מאוזן לאחר הירידה במשקל ועוד.

עובדה ידועה היא כי תזונה לא מאוזנת וצריכת יתר של סוכרים גורמת לירידה בניצול השומן כמקור אנרגיה וכתוצאה מכך לעליה במשקל.המדבקות יסייעו לשחזר את האיזון וההרמוניה הטבעיים בגוף כדי להפחית את התשוקה לאוכל, להפחית כמויות מזון ולהתחיל לאכול בצורה מאוזנת וזאת מבלי להשתמש בתרופות, חומרים כימיים או  טיפולים כגון דיקור.

 

השימוש במדבקות קל, פשוט ויעיל, יש להדביקן בחמש נקודות מומלצות בגוף (על פי הרפואה הסינית) על עור נקי ויבש ולהחליפן כל 12 שעות, כאשר כל יום משתמשים במדבקה חדשה. יש לציין כי גם לאחר הירידה במשקל ניתן להשתמש במדבקות אשר יסייעו לשמור על משקל מאוזן לאורך זמן רב.

 

 

 

 
מקורות

מדבקת הרזיה
מדבקות דיאטה
מדבקות הרזיה


מאת: שאול


תגיות: מדבקת הרזיה, מדבקת הרזייה, מדבקת דיאטה,

מדריכים קשורים:

איך להשתמש במדבקת ההרזיה של הודיה ?
איך פועלות מדבקות הרזיה
  • rating: 2.8 based on 430 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports