איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - נדלן - איך לרכוש את נדל"ן בארה"ב

איך לרכוש את נדל"ן בארה"ב


הקדמה:

עולם הנדל"ן הוא עצום ורחב מימדים. ניתן לחלק אותו למספר רב של תחומים ונדבכים אותם אפשר ללמוד ואפילו ללמד. הכלל אצבע החשוב ביותר הוא לדעת להתמקד ולכוון ליעד אותו תרצה לכבוש . בתחום הנדל"ני עקומת הלמידה היא הכרחית מאוד להצלחתך, כהמלצה למד וחקור נישות באופן מעמיק. הנכס היקר ביותר הוא המוח שלך - למד ונצל אותו היטב.

תחום הנדל"ן בארה"ב עבר מספר טלטלות אשר הובילו לעליות ולמורדות רבות, רבים זיהו פוטנציאל ומימשו את הפוטנציאל ומאידך , מאות אלפים איבדו את בייתם ונשארו לבד ברחוב . מומחים אשר התקבלו באהדה רבה נזרקו מכל הכסאות , ולחילופין נולדו מספר מושיעים שתרמו מהידע שלהם לציבור בכדי להציל את ולייצב את המשק קמונאי.

 

מגמות חיוביות בשוק האמריקאי:

כיום השוק בארצות הברית התאזן לאחר המשבר בשנת 2008 ומציג נתונים חיובים ,הנתונים מספרים שפגה השפעה של המשבר ופני יבשת אמריקה לעידן חדש. מדיווחים ברשתות האמריקאיות נמסר שהממשל מעודדת את הציבור לחזור ולהאמין בבנקים ובמוסדות פיננסים אשר יסייעו לציבור לשוב למהלך חיים תקינים , מהערכות האנליסטים מדובר בשנת 2016

 

כיצד תדע לזהות פוטנציאל? מהו הוא הפוטנציאל בתחום הנדל"ן?

בעקבות המשבר שהיה בארה"ב צנחו מחירי הדירות , ברוב המקרים חוזים כי מחירי הנכסים ישבו אל מחיריהם הקודמים ואף יאמירו לשיאים חדשים. כך שהתקופה הנוכחית היא החשובה והקריטית ביותר, בזמנים אחרים בהם השוק יציב הקושי הוא על החיפוש נכנסים אשר יניבו את המחיר והסיכון על ההשקעה, אך בעידן זה כאשר השוק מתאושש , אין זמן יותר טוב לפעול בו. לכן חשוב להתמקד ולא לירות את החצים לכל הכיוונים.

ראשית , תפנה לעצמך זמן בכל יום בו תקדיש את זמנך למחקר. כחלק מתוכנית הלמידה אותה תרצה ליישם בעתיד עליך לחקור וללמוד על בשרם של אחרים , קח לעצמך מספר נכסים ועקוב אחריהם מספר חודשים , כנס לאתרים אשר מציגים מידע גלוי וסקור אותם היטב , למד האם הנכס יקר או הינו במחיר שווה , למד כמה זמן הנכס ממתין לרכישה, מה מצבו של הנכס, האם הוא מצריך שיפוץ או הוא מוכן , למד אודותיו ואודות השכונה שלו , וכדומה . פרמטרים אילו חשובים מאוד ועלולים למתג נכס בצורה נחשקת יותר ופחות.

חשוב בעצמך איזה שאלות היית שואל את עצמך לפני שהיית קונה נכס, שאלות אילו יעזרו לך בעתיד לבחון את הנכס שתרצה לקנות . תעשיר את הידע, כחלק מעקומת הלמידה בתחום הנדל"ן בארה"ב עליך להעשיר את הידיעות שלך בתחום באמצעות סדנאות , הרצאות אורח , בלוגים , פורטלים ברחבי העולם שסוקרים את ארה"ב  , אתה חייב להתחייב בפני עצמך שאתה תדע כמה שיותר מידע רלוונטי לפני שתפנה לגורמים המתווכים או למשרדי מכירת הנדל"ן במעמד הרכישה, כי רק שתעשה החלטה חשוב שתהיה שלם עם עצמך . הרבה מהליך הקניה/מכירה הוא פסיכולוגי המניע אותך נגד , לכן חשוב שתבוא עם ביטחון ותדע שאתה סומך על השיקולים שלך , ושהם מבוססים על מידע אמיתי ומדוייק.

 

מצא את האנשים הנכונים עבורך

חשוב מאוד למצוא אנשים שיעזרו לך בתהליך, כהמלצה חפש אנשים מקצועיים , סביר להניח שהינם יקרים , אך במקרים כמו הנ"ל חשוב להשקיע , וההשקעה בכוח בצוות יועצים ואנשים בשטח חשוב לא פחות מבחירת הנכס.

 

כנס עוד היום לגוגל וחפש אותם:

 


 

 

לאחר שלמדת והכרת את הצוות שיתמוך בך , כל אשר נותר לך הוא לגייס את הכסף הנחוץ עבור הרכישה , לאחר שגייסת את הכסף הנחוץ , תוכל לרכוש את הנכס ולהבטיח לעצמך נדל"ן איכותי בארה"ב

 

 

המדריך הנ"ל מוגש לציבור והינו מדריך עזר ותו לא , כל הנאמר במדריך אינו תחליף ליועץ ואיש מקצוע.
מקורות

נדל"ן בארה"ב


מאת: גיא


תגיות: נדל"ן בארה"ב , נדל"ן , עסקים , פיננסים,
54.196.38.114