איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - מחשבים - חומרה - איך משחזרים מידע שנמחק?

איך משחזרים מידע שנמחק?


יש מקרים מגוונים שסופם זהה – אובדן המידע או חסימת הגישה למידע המבוקש, מה שיצריך שירותי שחזור מידע. למה אנחנו צריכים שהמידע ישוחזר, וכיצד התפתחו נותני שירות כאלו? פשוט מאוד – למידע שעל המחשב שלנו יש או ערך רגשי או ערך פיננסי, ולרוב אי אפשר לוותר עליו בקלות. בשל כך, ברגע שיתקלקל לנו רכיב האחסון – בין אם הדיסק הקשיח, דיסק CD, דיסק און קי או כונן נייד – נחפש מיד אחר איש מקצוע המומחה בהליכי שחזור מידע למיניהם. חשוב לזכור כי לא כל טכנאי מחשבים ממוצע יכול להעניק שירות שחזור מידע, ויש לפנות רק לאנשי מקצוע המומחים בתחום שצברו ניסיון מספק בכדי להפקיד בידיהם את המשימה החשובה.

אז איך משחזרים מידע?

יש שתי אפשרויות שבאמצעותן ניתן לשחזר את המידע האבוד. הראשונה והפחות מומלצת היא הורדה של תוכנת שחזור מידע מהרשת. אמנם חלק מהתוכנות האלו מוצעות בחינם, אך לרוב פעולתן תהיה שטחית בלבד ולא תצליח לשחזר את כל המידע שלכם. מעבר לכך, לעיתים שימוש בתוכנות אלו עלול אף להחמיר את המצב. האפשרות השנייה והמועדפת היא לפנות אל חברת שחזור מידע שבה אנשי מקצוע מנוסים ומעבדה משוכללת עם הכלים המתקדמים ביותר עבור שחזור מידע. חשוב שלא להתפתות להצעה זולה של חובבן, משום שמדובר בהליך רגיש ועדין שכל טעות בו עלולה להביא למצב בלתי הפיך – כזה שגם המומחה הגדול ביותר לא יוכל לתקן.

איך מונעים?

כדי שלא יבוא יום ונגלה שכל המידע נמחק לנו, ונתחיל לעשות אינספור טלפונים אחר שירותי שחזור מידע, עלינו לעשות דבר אחד פשוט – לגבות את המידע שלנו על גבי רכיב אחסון חיצוני בתדירות גבוהה. אם נעשה זאת, אין זה משנה מה יקרה למחשב או לדיסק הקשיח שלנו – המידע תמיד יהיה מוגן ושמור.
מקורות

שחזור מידע


מאת: עידו ירושלמי


תגיות: שחזור מידע, שחזור קבצים, שחזור נתונים, שחזור הארד דיסק,
איך משחזרים מידע שנמחק?
  • rating: 2.7 based on 365 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports