איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - עיצוב פנים - איך עושים פוליש לשיש

איך עושים פוליש לשיש


איך עושים פוליש לשיש

שיש היא אבן יוקרתית ומיוחדת במראיה, ונוטים לרצף איתה משטחים רבים, בעיקר במבואות ורחבות כניסה, המחייבות מראה מיוחד ודרמטי.
אך עם זאת חשוב לדעת כי שיש היא אבן עדינה אשר מחייבת גם טיפול מיוחד וקפדני. ממש כמו סיתות אבן, גם ליטושה ותחזוקה דורשת מיומנות, ניסיון רב וכלי עבודה ייעודיים, לצד חומרים ספציפיים אשר משמשים במלאכת הפוליש. 

למה דרוש פוליש לשיש

שיש, כמו כל אבן, נוטה לסבול מפגעי הזמן, להתבלות ולאבד את הברק הייחודי. תורמים לכך גורמים כמו חשיפה למזג האוויר – רוחות, גשמים, אבק הנישא באוויר וכו' – במקרה והשיש הוא בחיפוי חיצוני; ובמידה והשיש מחפה את הרצפה – הנזקים עלולים להיגרם מהליכה מרובה על פני המשטח בנעליים מלאות בבוץ, משימוש בחומרי ניקיון לא מתאימים אשר פוגעים בברק הטבעי של האבן ועוד ועוד. פוליש לשיש נועד לשמר ולחדש את המראה ואת הברק הטבעי ולהחזיר את החיות הטבעית של האבן כמו גם להגן על האבן מפני נזקים עתידיים.

פוליש לשיש רק על ידי חברת ניקיון מקצועית

מי שחושב שיכול לבצע בעצמו פוליש לשיש, מוטב שילמד את הנושא ויגיע למסקנה שמוטב להשאיר זאת למומחים, רצוי לחברת ניקיון מקצועית. פוליש לשיש אינו תהליך שיש להקל בו ראש וחשוב להכיר את סוגי השיש השונים, לדעת כיצד לטפל בהם, באילו חומרים להשתמש (ובאילו לא) ואיך להפעיל את הציוד המסוים המשמש לתהליך. אמנם ישנם פרסומים רבים המציעים חומרי ניקוי פוליש לשיש באופן ביתי, אולם מוטב לא להתפתות ולפנות לחברת ניקיון מקצועית.

איך מתבצע פוליש לשיש

תהליך פוליש לשיש מתבצע בכמה שלבים: ראשית מבצעת חברת הניקיון ניקיון יסודי וקרצוף של השיש ומנקה את הלכלוך שדבק ברמה החיצונית של השיש. לאחר מכן כשהשיש נקי, מקרצפים את השיש עם צמר פלדה אשר טבול בחומרי הברקה ועוברים בעזרת מכונת הפוליש על גבי השיש.
המכונה עובדת עם כמה מברשות אשר מסתובבות בצורה מעגלית בו זמנית ומלטשות את השכבה העליונה של השיש ומסירות ממנה שכבה דקיקה. פוליש לשיש חושף את השכבות התחתונות של השיש ובכך מחזיר לאבן את הברק הטבעי אשר אבד לה. פוליש שנעשה כהלכה יכול להחזיק מעמד בין שנה לשלוש שנים.מקורות

פוליש
פוליש


מאת: שלום בוטבול


תגיות: פוליש,

מדריכים קשורים:

איך למצוא חברת פוליש איכותית לשיפוץ?
איך להזמין חברת ניקיון אמינה לפני חג הפסח
איך לבחור חברת ניקיון כשעוברים לדירה או לעסק חדש?
איך עושים פוליש לשיש
  • rating: 2.8 based on 367 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports