איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - תחבורה - ליסינג והשכרה - איך נבחר חברה להשכרת רכב?

איך נבחר חברה להשכרת רכב?


בישראל קיימות כל כך הרבה חברות להשכרת רכב וליסינג, יש חברות מוכרות יותר ויש כאלו קטנות יותר ומשפחתיות. כולם מציעים שירותים רבים אז איך נדע במי לבחור?

נהג חדש? לא בכל חברה תקבל שירות..

אם אתם נהגים צעירים / נהגים חדשים אין מניעה לכך שתוכלו לשכור רכב. אם אתם מחליטים לנסוע לטיול לאילת למשל ואין באפשרותכם ללוות את הרכב מההורים, אז יש לכם אלטרנטיבה לשכור רכב בתשלום. בתקופה שלנו הרבה חברות להשכרת רכב מעדיפות שלא להעניק את השירות הזה לנהגים צעירים מטעמים של חוסר אחריות, ניסיון מועט בנהיגה וכד'. לכן על מנת לשכור רכב יש לפנות לחברה שאתם יודעים שמציעה השכרת רכב  לנהג צעיר.

מחיר שירות ואחריות

המחיר הוא אלמנט משמעותי בבחירת חברה להשכרת רכב. אין מה לעשות הרבה פעמים זה גם מה שיכריע את הכף ויגרום לנו לבחור בחברה אחת לעומת השנייה. כדאי לבדוק אצל חברות שמציעות דילים יומיים, מבצעים ודברים שיכולים להוזיל את העלות של ההשכרה.

שירות טוב מתחיל בחיוך וכלקוחות שבאים לשכור רכב אתם צריכים לקבל את מלוא השירות שיענה על צורככם. במידה ואתם רוצים לשכור אותו ליום אחד או ל – 3 שבועות אין סיבה שלא תקבלו את כל הפרטים והשירות המתאים לא משנה אם מדובר בהשכרת רכב לטווח קצר או ארוך יותר.

שימו לב! כאשר אתם מתכוונים לשכור רכב עליכם לוודא שאתם מקבלים עליו ביטוח ושלא כל האחריות היא עליכם במידה ויש תאונה או משהו לא צפוי. ברוב החברות הביטוח כבר יהיה כלול במחיר ואומנם תאלצו לשלם יותר אך לפחות תהיו מכוסים.

שיהיה בהצלחה!
מקורות

אביב - השכרת רכב בארץ ובישראל


מאת:


תגיות: השכרת רכב בארץ, השכרת רכב בישראל, השכרת רכב לנהג חדש,
איך נבחר חברה להשכרת רכב?
  • rating: 2.8 based on 360 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports