איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - נדלן - איך מחפשים נדלן בחול ?

איך מחפשים נדלן בחול ?


האם כל אחד מתאים וצריך לחפש יהלומים בעולם הנדלן, או שמא רק מומחים בתחום. האם כל אחד יכול באופן מעשי לרכוש נדלן , ולהצליח להפיק תשואה מהנכס , איפה לומדים כיצד לרכוש נדלן , מתי במהלך החיים הכי מומלץ לקנות נדלן?

אילו המון שאלות שצפות במהלך מחקר שכל אחד שמחפש נדלן בחול שואל את עצמו, כחלק מיוזמה נתקלים בדרך בהמון מכשולים המעכבים את השלמת הפרוייקט. במאמר זה ניגע במספר הבטים מקצועיים שיוכלו לסייע לך ללמוד כיצד נכון לעשות וכיצד לא נכון לעשות.

ראשית, תצטרכו למפות את מפת כדור הארץ ולתחום איזורים פוטנציאלים לרכישת הנכס הבא. לאחר הסינון הראשוני תזדקקו למסננים נוספים כגון: תקציב שעומד בראשותכם , האם המדינה היא מדינת אויב לישראל  כך שלא תוכלו להיכנס אליה, האם ישנם בעיות שפה . בדרך זו תאפשרו לעצמכם להתמקד ולהתכונן לקראת השלב השני והחשוב.

השלב השני: לאחר שקיבלתם פרספקטיבה עבור מדינות בהם לדעתכם תרצו לקנות נכס, תצטרכו להתחיל ללמוד אודות המדינות, למעשה ברכישת נדלן רוכשים ערך של נכס ומוכרים את הנכס בשווי גבוה יותר, לא חכם לקנות נכס בשל שמחירו בשיאו ..אלא לדעת מתי הנכס באיבו , כך שתוכלו להפיק ממנו את מירב התשואה ותקצרו את ההצלחה שלכם . באמצעות חקירה על המדינה בה תרצו לקנות את הנכס תוכלו לדעת האם השווי ערך של השוק באותה מדינה נמצא בצמיחה או בירידה , בדרך זו תלמדו את המעוף לנכס שלכם.

השלב השלישי: לאחר שכבר חקרתם ולמדתם אודות עולם הנדלן , תאלצו למצוא דרך לקשר בינכם לבין המדינה בה תרצו לקנות נכס, למעשה הדרכים האפשריות בימינו באמצעות משרדים המתמחים בקשרי לקוחות מעבר לים , אל תפחדו לנסות ליצור קשר דווקא עם משרדים העובדים בתוך המדינה בה תרצו לקנות , לעולם אי אפשר לדעת מה יוליד מחר , וכן ככל שתרבו להכיר ולהיחשף כך תרגישו שהחלטה עבור הרכישה היא נכונה .

 

בין שלב לשלב צריך לתמרן וכל הזמן לשים יד על הדופק , חשוב לדעת שהבנק או כל גוף פיננסי אחר נותן לכם תמיכה גבית בכל הקשור להלוואה , צריך להיות מעודכנים לכל התפתחויות והשינויים בשווקים , מומלץ ללמוד ולהעמיק את הידע בכל הנושא ולחקור את עולם האינטרנט אשר שופע במידע.
מקורות

נדלן
שאל את מומחה על נדלן בארהב
הסבר על מקרקעין


מאת: גיא


תגיות: נדלן , רכישת נדלן , נדלן בחול ,

מדריכים קשורים:

איך לבחון הזדמנות השקעה בנדלן
איך דירות השקעה ישלמו את הדיור המוגן ? - מדריך לרכישת דירה
איך רוכשים דירה בארצות הברית
איך מחפשים נדלן בחול ?
  • rating: 2.7 based on 380 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports