איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות - כללי - איך נזהרים ממחלות מין?

איך נזהרים ממחלות מין?מין, מעבר להיותו מקור להנאה, הוא המנגנון היחידי דרכו ניתן להעמיד צאצאים. ועדיין, במידה ולא נזהרים, עלולים להיפגע ביותר ממובן אחד. גם אם מוציאים מהמשוואה כניסה לא רצויה להיריון, הרי שמחלות מין נוכחות להן תמיד: החל מעגבת ומזיבה, דרך כלמידיה ועד איידס. כיצד ניתן למנוע את המחלות האלה?

אמצעי מניעה פיזיים - קונדום

הדרך העיקרית למנוע מחלות מין מסוגים שונים היא באמצעות אמצעי מניעה. בהקשר ברור, הרי שקונדומים, לגבר או לאישה, מהווים השחקנים המרכזיים. הם מורכבים על גבי אחד מאיברי המין, ומונעים להם מגע ישיר ביניהם. כך, לא נפגמת החוויה של קיום יחסי מין, והאקט כולו הופך לבטוח- הן מבחינת הסיכויים להיכנס להריון, והן מבחינת העברת מחלות מין.

חשוב להבדיל בין אמצעים מסוג זה לבין כאלה אשר יעילים במניעת הריון, אך אינם מורידים את הסיכוי לחלות במחלות מין שונות. גלולות, זריקות והתקנים תוך רחמיים ראויים לאזכור, בהקשר הזה.

סוגיית התדירות

כאן יש להדגיש כי מחלות מין רבות מועברות, מטבע הדברים, על ידי השותף של האקט המיני. לכן, ברור כי כאשר מבצעים יחסי מין עם מספר גבוה של אנשים, גדל הסיכוי להידבק במחלות מסוימות. ואין הכוונה רק לאיידס, כמובן.

הסוד הוא בהיגיינה

היגיינה נכונה, ובעיקר לפני או אחרי האקט המיני, יכולה לסייע רבות במניעת מחלות המין. רצוי להקפיד על ניקיון תדיר של איברי המין, להימנע משימוש באסלות ציבוריות מזוהמות (במחלות מסוימות) ועוד.

בכל אחד מהמקרים, רצוי מאד להקפיד על ביצוע בדיקות תקופתיות, וזאת לצורך איתור המחלות, אם אלה קיימות, עוד בשלביהן הראשונים.מקורות

קונדילומה
בדיקות למחלות מין
קונדום נשי


מאת: אומדיה


תגיות: מחלת מין, איידס, הרפס, קונדום, קונדילומה,

מדריכים קשורים:

איך להזהר מהדבקות במחלות מין?
איך נזהרים ממחלות מין?
  • rating: 2.8 based on 350 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports