איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בית וגן - מעבר דירה - איך לחשב עלות ההובלה

איך לחשב עלות ההובלה


איך לחשב עלות ההובלה? ישנן המון פרמטרים שנבדקים על ידי אותו נציג חברת הובלות הנותן לכם הצעת מחיר כזו או אחרת להובלת דירה. העניין הוא שכל אחד יכול לתת מחירים שונים עבור אותו פרמטר. כאשר אתם יודעים בדיוק מהם אותם המשתנים שחברת ההובלות בודקת, אתם יכולים להחליט מה המקסימום מחיר שאתם מוכנים לשלם. ואלו הם הפרמטרים העיקריים:

 1. פרמטר ראשון: מספר הארגזים: ישנם ארגזים גדולים יותר וקטנים יותר, ככלל, ארגזים גדולים הם ארגזים שצריך 2 אנשים להרימם.
 2. פרמטר שני: רהיטים לפירוק: האם יש רהיטים לפירוק? אם אתם מפרקים את הריהוט בעצמכם אזי המחיר מן הסתם זול יותר
 3. פרמטר שלישי: מוצרי חשמל: האם יש לכם מוצרי חשמל כבדים כמו מקרר, תנור, מזגן וכדומה? מוצרים אלו מייקרים את ההובלה כמובן.
 4. פרמטר רביעי: מבנה הבניין: האם יש מעלית? האם אפשר להכניס את הציוד למעלית? באיזה קומה אתם נמצאים? האם מבוא המדרגות מספיק רחב על מנת שהמובילים יוכלו לעבור שם עם הציוד?
 5. פרמטר חמישי: מעלית הובלות: במקרים רבים אין אפשרות להוביל את הציוד באופן ישיר מהדלת הראשית של הדירה, ועל כן יש להשתמש במעלית הובלות (בד"כ מעבירים את הציוד דרך חלון גדול). האם יש צורך במעלית הובלות? במידה וכן, אתם צריכים לשלם על כך תוספת של כ 700 שקלים נוספים.
 6. פרמטר שישי: ביטוח הובלות: רוב חברות ההובלה הרציניות מעניקות לכם ביטוח הובלות עד לסכום של עשרת אלפים שקלים. במידה ואתם רוצים להגדיל את הפוליסה (מומלץ), תחוייבו בסכום נוסף. שוב פעם - מומלץ מאוד להגדיל את הפוליסה, למקרים של תאונת המשאית וכדומה.
 7. פרמטר שביעי: האריזה: האם אתם אורזים לבד את הציוד או חברת ההובלות אורזת עבורכם? האם אתם "מתארגנים" בעצמכם על חומרי אריזה (קרטונים, פצפצים וכדומה) או שחברת ההובלות מספקת עבורכם? שימו לב, אתם יכולים לחסוך בעלות חומרי האריזה שאתם רוכשים מחברת ההובלות על ידי החזרה של הקרטונים לחברת ההובלה.
 8. פרמטר שמיני: עלויות פריקה: שימו לב, במידה ואתם צריכים הרכבה של הציוד והרהיטים בדירה החדשה, שימוש במעלית הובלות לדירה החדשה, פריקה של תכולת הארגזים וכדומה - כל אלו הן עלויות נפרדות שמתומחרות באופן שונה בין כל חברת הובלות.
כאשר אתם יודעים את כל הפרמטרים שאיתם חברת ההובלות מתמחרת לכם את המחיר הסופי, אתם לא תהיו מופתעים ותוכלו "לעמוד על שלכם" מול הצעות מחיר הכוללות עלויות לא הגיוניות ותמחורים חריגים.מקורות

קבוצת ההובלות
To Do LIst לפני ההובלה


מאת: אבי אדרי


תגיות: תמחור הובלה, הובלות, חברת הובלות, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך מגיעים לבית חולים 10
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך לחשב עלות ההובלה
 • rating: 2.8 based on 390 votes.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports