איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - קריירה - עבודה וקריירה - איך כותבים קורות חיים להייטק?

איך כותבים קורות חיים להייטק?


שוק מחפשי העבודה תמיד קיים , ואיתו הצורך למלא את הביקוש, אך אם זאת רבים וטובים אינם עושים זאת כראוי, לא פעם קורה שעל סמך קורות חיים מתקבל מועמד פחות ראוי מכלל המועמדים. ואיך זה קורה? כתיבת קורות חיים בצורה נכונה. חשוב לדעת שקורות החיים הם הרושם הראשוני שהמעסיק מקבל מהמועמד. לכן יש לנצל זאת לזכות ולמשוך את תשומת הלב של המעסיק.

להלן מספר דגשים ברשימת קורות חיים :

1.ניסוח - הקפד על כתיבה רשמית , החלט האם לכתוב על עצמך בגוף ראשון או בגוף שלישי, היצמד לכך. השתמש בצורה נכונה בסימני ניקוד, השתמש בהדגשה  בצורה נעימה לעין. הקפד לרשום תוכן רלוונטי ואל תחרוג לתחומי שוליים. השתמש בציר זמן , מומלץ להתחיל מהשירות הצבאי ועד עיסוקך כיום, בדרך זו המעסיק ילמד אודותיך.

2.ניסיון צבאי – חוק שירותי הביטחון מחייב את כלל אזרחי מדינת ישראל לשרת בצבא, חשוב להדגיש בקורות חיים כי שירתת בצבא, היכן , ולפרט במספר מילים על השירות הצבאי שלך. מידע זה הינו חשוב וקריטי לסיכוייך. גם במידה ואינך שירתת , אל תהסס לציין זאת בקורות חיים ואף תוסיף נימוק המתאר את סיבותייך האישיות. כל מעסיק יחפש את הסעיף של הצבא , השירות הצבאי הוא מעין צביון ישראלי, ולכן יש לפרט עליו.

3.עולם ההייטק – עליך לרשום כיצד אתה קשור לעולם ההייטק, האם אתה כרגע כבר עובד במשרה בעולם ההייטק, האם אתה סטודנט הלומד את התחום. כך המעסיק ידע האם אתה עונה על דרישות התפקיד. חשוב לציין כמה שיותר תחומי ידע בסעיף זה , בכדי להגדיל את סיכוייך.

4.שפות – כיודע עבודה בעולם ההייטק בין אם זה נעשה בתחומי ישראל ובין אם זה בשיתוף פעולה בחו"ל עליך להצהיר על שפות אם ושפות נוספות שהינך יודע, סעיף זה חשוב מאוד בכדי לאפשר למעסיק לדעת שהינך יודע לתקשר גם עם אנשים ממדינות זרות.

 

לאחר שסיימת את כתיבת קורות החיים , הדפס את המסמך ותן למישהו לקרוא את המסמך, כך תוכל לדעת האם מה שכתבת הוא טוב , קריא , מובן ורלוונטי. דרוש פיידבק עבור הקו"ח בכדי שלא יתמסמסו סיכוייך.
מקורות

כתיבת קורות חיים
חברות השמה הייטק


מאת: גיא


תגיות: קורות חיים, הייטק,

מדריכים קשורים:

איך לכתוב מכתב המלצה לעובד
איך כותבים קורות חיים
איך לכתוב קורות חיים
איך למצוא קורות חיים לדוגמא
איך מוצאים עבודה בהייטק
איך לכתוב קורות חיים בצורה מקצועית ?
איך להתקבל למשרה בהייטק?
איף מוצאים עבודה?
איך כותבים קורות חיים להייטק?
  • rating: 2.7 based on 346 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports