איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - משכנתא - איך לדעת בדיוק כמה תשלמו עבור החזר המשכנתא שלכם

איך לדעת בדיוק כמה תשלמו עבור החזר המשכנתא שלכם


את הלוואות המשכנתא נוטלים מהבנק בדרך כלל על מנת לרכוש נכס או דירת מגורים.

בדרך לנטילת המשכנתא אנו שואלים את עצמנו שאלות רבות שלעיתים, באותה העת, אין לנו מענה עליהן, דבר אשר גורם לערפל מסוים ולחששות מפני העתיד. החזרי משכנתא החודשיים מהווים חלק נכבד מן השיקולים האם ליטול את הלוואת המשכנתא, זאת מאחר והחזרי ההלוואות יהיו חלק נכבד מההוצאות החודשיות שלנו למשך שנים רבות, על כן, עלינו להיות שקולים ומחושבים ולדעת בדיוק כמה נשלם לבנק מידי חודש.

כיום, ניתן לערוך חישובים מדויקים לעתיד בעניין ההחזר החודשי עוד לפני שנפנה לבנק למשכנתאות. את החישוב נוכל לבצע על ידי מחשבוני משכנתה.

מהו מחשבון המשכנתא?

מחשבון הינו כלי יעיל אשר יסייע ללווים בדרך לנטילת המשכנתא. ניתן להיעזר במחשבון כבר בשלב חיפוש הנכס. כל שעליכם לעשות הוא לאסוף את המידע הרלוונטי על מנת להזין את מחשבון המשכנתא בנתונים.

הבנקים למשכנתאות מציעים ללווים מספר מסלולי משכנתא. קיימים מסלולים בריבית קבועה ומסלולים בריבית משתנה. הריבית תשתנה בין מסלול למסלול ובהתאם לגובה ותקופת ההחזר. על מנת לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר, תוכלו להזין למחשבון המשכנתא את הנתונים הבאים:

גובה ההלוואה – הסכום אותו נוטלים מהבנק בהתחשב במחיר הנכס, בהון העצמי ובהוצאות הנלוות על הנכס כגון: מיסים, דמי תיווך, שכ"ט עו"ד, שיפוצים וכו'.

ריבית -  הריבית אותה מציע לכם הבנק על פי המסלול שתבחרו כמתאים לכם ביותר.

תקופת ההלוואה – התקופה בה תשלמו את החזרים. בד"כ תקופה זו נמשכת עד 25 שנים. 

בהזינכם למחשבון המשכנתא את הנתונים הללו, מחשבון משכנתאות יאמוד ויחזה עבורכם את החזרי המשכנתא החודשיים, כך תוכלו לבחור במסלול המתאים לכם ביותר ולבצע חישובים מדויקים  אשר יסייעו לכם לתכנן את העתיד.

המחשבון נועד על מנת לסייע ללווים לבחור במסלול המשתלם להם ביותר ולחסוך להם כמה שיותר כסף כאשר מדובר בהחזרים החודשיים ובעלות ההלוואה.

לכל מסלול המשכנתא תנאים אחרים ויש הבדל מהותי בין מסלולי המשכנתא בריבית קבועה ומסלולי המשכנתא בריבית משתנה. באמצעות הזנת הנתונים למחשבון המשכנתא תוכלו לאמוד את ההחזרים החודשיים, לחזות את תקופת ההלוואה וכו', כל שעליכם לעשות הינו להזין את הנתונים אשר בידיכם. גובה המשכנתא ותקופת ההחזרים ישפיעו באופן ישיר על הריבית ועל ההחזרים החודשיים, ככל שתקופת ההלוואה תתארך, כך יקטנו ההחזרים החודשיים אך הריבית תגדל. 

היכן ניתן למצוא מחשבון משכנתא?

מחשבוני המשכנתא מצויים באתרי אינטרנט רבים כגון אתרי הבית של הבנקים ושל חברות הביטוח, משרד השיכון וכו'. כל שעליכם לעשות הוא לחפש באמצעות מנועי החיפוש את מחשבונים למשכנתא ותקבלו מגוון רב של מחשבוני משכנתא מביניהם תוכלו לבחור את מחשבון המשכנתא הנח לכם ביותר לשימוש. השוו באמצעות מספר מחשבוני משכנתא באתרים השונים על ידי הקלדת הנתונים שבידיכם. המחשבון יחשב בעבורכם את ההחזר החודשי הצפוי לכם, וכך תוכלו להגיע לבנק מוכנים. מחשבון מקצועי ניתן למצוא בכתובת  MyMortgage.co.il כמו גם מחשבונים פשוטים להפליא. האתר מכיל גם מחשבונים מקצועיים ליזמי נדל"ן ולמביני עניין.

 


מאת: ייעוץ כלכלה לבית


תגיות: משכנתא, מחשבון משכנתא, משכנתה,

מדריכים קשורים:

איך מתכננים נטילת משכנתא
איך לוקחים משכנתא חכמה?
איך עובד מחשבון משכנתא ?
איך לתכנן את הלוואת המשכנתא?
איך לבחור נכון משכנתא
איך לבחור משכנתא
איך להמנע מ 10 מוקשים במשכנתא
איך ממחזרים משכנתא
איך להשיג הלוואה לכל דבר
איך לחשב את ההחזר החודשי של המשכנתא ?
איך לדעת בדיוק כמה תשלמו עבור החזר המשכנתא שלכם
  • rating: 2.6 based on 379 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports