איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חתונות ומסיבות - מסיבות ואירועים - איך לארגן ולהפיק אירוע ברית מילה ופדיון הבן

איך לארגן ולהפיק אירוע ברית מילה ופדיון הבן


תשעה חודשים של הריון, דאגות, ציפיות והתרגשות גדולה והנה סוף סוף , בן בכור הגיח לעולם. כמובן שתרצו לחגוג את האירוע המשמח הזה.

בניגוד לארועים רבים המתוכננים מראש כגון: בר מצווה, בת מצווה, חינה, חתונה, ואפילו בריתה, ברית המילה הינו אירוע שניתן רק לשער/להעריך אבל אינו ניתן לתכנון מראש בוודאות מוחלטת שכן מועד הברית נקבע על פי התורה ביום השמיני להולדת הבן כך שעומדים לרשותנו מספר ימים מצומצם המציבים אתר קשה ועד כדי בלתי אפשרי לתכנון ארוע מושלם. 

היתרון בלחגוג את האירוע באולם ארועים הוא ברור ומובן! גם הזדמנות להורים הטריים לשמוח ולהשוויץ בפרי עמלם, לקבל מחמאות ולחייך , גם הזדמנות לכל החברים ובני המשפחה המחכים לראות את הרך הנולד, להגיע במרוכז, לאחל איחולים, להביא מתנות ליולדת ולתינוק ולחגוג יחד את הארוע וגם סתם כך - זו סיבה מספיק טובה ליצור מפגש חברתי :-)  

ככלל, ההזדמנות היחידה לחגוג את לידת הבן - חגיגה כזו שתכלול גם אלמנט מסורתי-דתי, הינה במועד ברית המילה (תוך 8 ימים מהלידה), וכפי שנאמר לעיל, זמן לא הכי מתאים ונוח מכמה סיבות:

1. אם התינוק רק עתה חוותה לידה וטרם התאוששה וחזרה לעצמה באופן מוחלט.

2. ארגון הארוע בפרק זמן כל כך קצר כשזה כולל בחירת אולם ארועים מתאים, עיצוב , DJ , שרותי צילום, בחירת אטרקציות, הדפסה ושליחת הזמנות וכו' , כל זה תחת לחץ וללא חשיבה מעמיקה עלול להוביל אותנו לקבל החלטות חפוזות שיכולות לעלות לנו בהרבה כסף!!!

3. אנשים רבים רואים את עצם השילוב בין טקס ברית המילה שבו מתבצע הליך כירורגי לכל  דבר ועניין בתינוק שרק עתה נולד לבין מסיבה שבה כולם רוקדים ושמחים  - כדבר לא יאה ומתאים ולא מרגישים כל כך בנוח עם העניין!!!

4. גם ככה קיים לחץ ומתח סביב נושא החיתוך, מה שלא מוסיף לאווירת השמחה.

לידה של בן בכור היא ההזדמנות שלכם לערוך את ברית המילה כפי שמקובל ביום השמיני ובמסגרת מצומצמת וצנועה ע"י הזמנת מוהל לביתכם, בקליניקה של רופא-מוהל או אף במסגרת יותר מורחבת - בבית הכנסת הקרוב למקום מגוריכם ולאחר חודש (מהלידה), לחגוג באולם אירועים מסיבה גדולה תוך שילוב אלמנט בעל משמעות דתית לא פחותה - פדיון הבן.

*הפתרון הנ"ל מצומצם למקרים מעטים יחסית שכן טקס פדיון הבן מתרחש בתנאי ומדובר בלידה ראשונה וטבעית של בן בכור שלא קדמה לה הפלה ושהוריי התינוק אינם ממשפחת כהן/לוי
מקורות

ערוץ פדיון הבן ביוטיוב


מאת: נתנאל כהן - זמר ועורך טקסים מקצועי


תגיות: ברית מילה, מוהל, פדיון הבן, פידיון הבן, כהן לפדיון,
איך לארגן ולהפיק אירוע ברית מילה ופדיון הבן
  • rating: 2.8 based on 460 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports