איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - חופשות וטיולים - איך למצוא קאסה בקובה

איך למצוא קאסה בקובהלפני שאסביר איך תוכלו למצוא קאסה בקובה - קודם נבין מה זאת קאסה...

בקובה ישנים במהלך הטיול בקאסות: מדובר בלינה בבית מקומי שבו חדר אחד או יותר הוסב ברישיון הממשלה לארח תיירים. ניתן לזהות קאסה חוקית ע"פ סימן הכר על מפתן הדלת (עוגן כחול). בעל הקאסה ייבצע בד"כ רישום עם הגעתכם ויילך עוד באותו היום או למחרת למשרדי ההגירה, כך שבכל רגע נתון ממשלת קובה תדע איפה אתם נמצאים!
 
הלינה בקאסה שאינה חוקית אינה מומלצת בכלל ואף עלולה להיות מסוכנת. ישנם לא מעט סיפורים של גניבות מהקאסות הנ"ל. הלינה בקאסה שאינה חוקית כשמה כן היא: עבירה על החוק. בעלי הקאסות החוקיות משלמים לממשלה מיסים גבוהים בכל חודש.

מחיר לחדר בקאסה: בין 10CUC – 35CUC. תלוי בעונה ובמקום. בהאוונה קשה למצוא קאסה בפחות מ 20CUC ואילו במקומות הקטנים והעיירות תוכלו בד"כ ללון ב 10CUC ללילה (לא בעונת התיירות).
המחיר בד"כ הינו ללינה בלבד אך ניתן לבקש שיכלול ארוחת בוקר. כל דבר אחר כגון כביסה, הבירה שבמיני בר וכו' הוא תוספת שעליה צריך לשלם. שלא בעונת התיירות ניתן להתמקח על המחיר (גם עבור הלינה וגם עבור הארוחות).

איך למצוא קאסה בקובה:

המלצות של חברים או מכרים שחזרו מקובה הם דרך אחת למצוא קאסה, ניתן למצוא כתובות של קאסות במספר דרכים אחרות לפני הטיול ותוך כדי הטיול:

קאסה באינטרנט: אתר "למטייל" קטגוריית 1001 טיפים, אתרי מטיילים אחרים ופורומים בין לאומיים. שם תוכלו למצוא מאות כתובות והמלצות לקאסות כמעט בכל עיר בקובה.

המלצות מטיילים: ניתן כמובן לקבל המלצות ממטיילים שפוגשים במהלך הטיול (לרוב בתחנות אוטובוס של ויאזול ובמקומות קטנים כגון ויניאלס בהם פוגשים טיילים נוספים). במקומות הקטנים,תפגשו בלילה בד"כ במועדון הסלסה המקומי את המטיילים האחרים.

ספר טיולים: במדריך הטיולים שלכם על קובה תוכלו למצוא רשימה של קאסות. קחו בחשבון שקאסות הלו יהיו בד"כ מלאות בעונה המתויירת. כמו כן קחו בחשבון שבעל הקאסה יגבה יותר כסף ( בגלל הפרסום )

בעלי הקאסות: ניתן לקבל מבעל הקאסה בו אתם שוהים המלצה לקאסה ביעד הבא. בעל הקאסה אף יישמח לבצע הזמנה לחדר. נוח מאוד לעשות זאת כאשר מתכננים להגיע בשעה מאוחרת יחסית ליעד. יש לקחת בחשבון שחלק מבעלי הקאסה גובים עמלות בינם לבין עצמם ואז היכולת להתמקח על המחיר קטנה יותר. 

קאסה ביעד: במקומות קטנים כגון: ויניאלס וברקואה, עשרות בעלי קאסה כבר יחכו לך בתחנה המרכזית ויציעו לכם את קאסתָם. אם הגעתם מוקדם ויש לכם זמן שווה לראות כמה קאסות ולבחור את הטובה יותר. לעיתים גם בערים יותר גדולות כגון באיאמו, הולגין וקאמאווי יחכו מספר מצומצם יותר של בעלי קאסות בתחנה המרכזית.

אם תרצו להזמין קאסה מהארץ ניתן לעשות זאת טלפונית ישירות דרך בעל הקאסה או לשלוח מייל לבעל הקאסה (לעשות בוקינג).כמו כן יש אתרים שונים המאפשרים לעשות בוקינג ולשלם על הקאסה דרך האינטרנט. ללילות הראשונים בקובה יש להזמין קאסה לפני ההגעה לקובה.


מקורות

קאסות בקובה
קובה
מדריך טיולים - קובה


מאת: איתן


תגיות: קובה, קאסה בקובה, ויניאלס, ברקואה, הזמנת קאסה,

מדריכים קשורים:

איך מכינים קובה לפסח
איך למצוא קאסה בקובה
  • rating: 2.8 based on 445 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports