איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - לימודים - לימוד עצמי - איך ללמוד אנגלית

איך ללמוד אנגלית


אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם המערבי כשפה שניה. אין צורך להסביר כמה חשוב לדעת אנגלית ברמה טובה. מי שסומך רק על מערכת החינוך והשיטות הדדיקטיות שמלמדים בבתי הספר ובמוסדות אקדמים אחרים, כנראה שלא ידע אנגלית ברמה טובה. כדי לדעת אנגלית עליכם להשקיע מזמנכם וללמוד אנגלית בשביל עצמכם, בשהיל לדעת ולא בשביל לעבור מבחן כזה או אחר. מדריך זה עוסק בשיטות ללמידת אנגלית ואיך כדאי להתחיל.

1. הפתרון הפשוט והנפוץ - קורס ללימוד אנגלית. שיטה זו מיועדת לאנשים שאין להם משמעת עצמית והם חייבים את ההדרכה הראשונית. יש היום קורסים לכל רמה, אך גם בקורסים תאלצו להשקיע, אז כדאי שתקחו זאת בחשבון. המוסדות שמלמדים אנגלית מגוונים ותלויים במקום מגורכם.

 

2. לימוד אנגלית מסרטים וסדרות - מי שרוצה לשפר את ההבנה שלו בשמיעה יכול לראות סרטים או סדרות שהוא אוהב ללא תרגום. חשוב שראשית תראו את הסרט עם תרגום, תבינו אותו ואז תחזרו על הצפייה מספר פעמים רב ללא תרגום.

 

3. לימוד אנגלית בווידאו - ישנם קלטות וידאו המלמדות אנגלית ברמות שונות, חפשו לעצמכם קלטת עם הרמה שלכם ותתחילו ללמוד בעצמכם.

 

4. לימוד אנגלית בעזרת שמיעה - למי שרמת האנגלית שלו יחסית גבוהה יכול לשפר את האנגלית שלו ע"י שמיעה לתחנות רדיו באנגלית בלבד, ע"י צפייה בחדשות באנגלית בלבד כמו CNN, NBC וכו'.

 

5. שיפור אנגלית בעזרת קריאה - ניתן לקרוא כתבות כפולות בעברית ובאנגלית, למשל לעיתון ג'רוזלם פוסט יש 2 מהדורות זהות, האחת בעברית ואחת באנגלית. ניתן להשתמש בכל מתרגם האתרים של גוגל כדי לתרגם אתר שלם משפה לשפה וניתן להוריד את תוכנת בבילון או תוכנות דומות אשר מתרגמות בלחיצת כפתור אחת על מילה כלשהי ולכל שפה שרק תרצו. כך תשפרו את הקריאה שלכם.

 

6. לימוד בעזרת כתיבה ושכתוב - קחו לכם את השירים שאתם אוהבים, אם הם באנגלית תאזינו להם ותכתבו אותם, אם תעשו את זה על המחשב אז תוכלו לתקן את עצמכם בקלות. אם השירים בעברית תנסו לתרגם אותם. מילה שאתם לא מכירים תבדקו במילון, הרי לשם כך התרגול.

 

7. לימוד אנגלית בעזרת דיבור - הכי פשוט זה לדבר אנגלית עם מישהו שהוא דובר את השפה קצת יותר טוב ממכם שתוכלו ללמוד ממנו. היום בעידן של הכפר הגלובלי לא צריך לטוס לארה"ב כדי לדבר עם אנשים, פיתחו צ'אטים קוליים באינטרנט וחפשו לכם פרטנר לשוחח איתו.
מקורות

בבילון להורדה
לימוד אנגלית
מתרגם האתרים של גוגל


מאת: צח


תגיות: אנגלית, לימוד אנגלית, בבילון, תרגום, לימודי אנגלית, How to learn English

מדריכים קשורים:

איך אומרים באנגלית
איך תתחילו לדבר אנגלית ?
איך אפשר לשפר אוצר מילים באנגלית ואת לימוד האנגלית
איך מבצעים תרגום לסרטים?
איך לומדים אנגלית?
איך מתחילים לדבר אנגלית?
איך אפשר להתכונן לאנסין בבחינת הבגרות באנגלית?
מהו תרגום טוב?
איך מבוצע תרגום עברית אנגלית?
איך ללמוד אנגלית
  • rating: 2.8 based on 576 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports